Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma lett 2 hete, már...

Hematoma lett 2 hete, már csak barnazas volt, de ma reggelre pirosas volt a betét, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hete kórházba kerültem nagy hematoma miatt. 7,7 centi x5 centis volt, 2 nap múlva felére csökkent. 1 hét múlva ismét nagy, vagyis hosszú lett 10x1 centi. Napok óta bőséges barnazas volt reggelre, reméltem, hogy ürül, de ma mintha pirosas vér is lett volna a barna mellett. Ezek szerint vissza termelődik a hematoma? Baba felett van teljesen. 14 hetes vagyok.
2019. febr. 17. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valoszinuleg ujra verzel ott, ahonnan a hematima “szarmazik”.

A barnas verbaz valoban azt jelenti, hogy a hematima urul, de a piros friss verzes.

Rutascorbint szedetnek veled?

Nem tudom, hogy valojaban mennyit segit, nekem azt kellet szednem, amikor reszleges lepenylevalasom volt az egyik terhessegemnel 12. hetben. Elvileg erositi az erfalakat.

Ha van orvosod inkabb hivd fel, ha nincs, akkor menj be a nogyogyaszatra.

Nekem akkor azt mondtak, hogyha barnazas van az normalis egy ideig, ha ujra verzek, akkor menjek vissza.

2019. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Napi 6 rutaszkorbint, meg 500 mg szerves c vitamint szedek, es napi 6 magnerotot. Igazából nem jön a piros vér, csak reggel törlésnel volt minimális, szinte alig észre vehető, de mivel annyira vizsgálom látom. Azóta újra barna. Igy mennél orvoshoz? Annyira vigyázok amúgy, hogy ne emeljek. Tegnap bamba voltam es csak az ölembe felhuztam az asztalnál a 2 éves fiam, de amúgy pihenek. Kimegyek vele a kertbe, de csak állok, sétálok, de semmi házimunka.
2019. febr. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!