Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónaposan normális, hogy...

Két hónaposan normális, hogy ott lennt fâjdogál? (nem folyamatosan) de enyhén fájdogál, mint ha enyhe menzesz szerű "görcsök" lennének, és mint ha még akarna jönni. Nagyon aggódok, elsö baba, orvos csak jövöhéten tud megnézni.

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 13:18
 1/7 anonim válasza:
0%
Így nehéz válaszolni. Mutass képet róla, akkor talán lehet.
2019. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sürgesd meg a dokit, azért elég messze van még a jövőhét... nem akarlak megijeszteni, vagy ilyesmi.

Nekem is volt hasonló tünetem, magnézium kúrát kaptam. De én akkor vagy 30hetes terhes voltam.

2019. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom minden esetben normális-e, jobb ha lát doki, de pl nekem vagy 14-16 hetes korig ez volt mindkét terhességem alatt (meg az utolsó trimeszterben is), megszülettek, méghozzá 39 és 40 hétre, úgyhogy nem jelentett gondot. Magnéziumot szedettek velem állandóan utolsó hónapot levéve. Elsőnél még azt is hittem, hogy ennyi görcsölés mellett ha magnézium se lesz biztosan hamar megszülök, hát nem egészen.. az a 39 hét is 39+5 lett egészen pontosan :D
2019. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyenek, most 15 hetes vok..

Nem most lenne a menzid ideje?mert akkor tàjt nekem is szokott görcsölni...

2019. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,, mert a menzesz mindìg összevissza volt. De az esedékesnek è hónap elején kellett volna de nem jött, akkor teszteltem pozitív at. A 42.nalon azt hiszem. Még akartam többet vârni, mert azt hittem, hogy csak késik, de akkor már nem bírtam tovâbb, teszteltem, és majd leesett a masodik csík
2019. febr. 18. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekek minden héten görcsölget enyhén múlthéten mikor esedékes lett volna a mensi akkor erősebben is 2 napig de aztán elmúlt. Már 3x voltam ultrahangon és mindent jónak láttak. Nő a méhed nyúlnak a szalagok ez is okozhat mensi szerű görcsöket,engem legalábbis ezzel nyugtatnak. Amíg nincs vérzés addig jó :)

Nálam az 5. héten volt vérzés görcsök nélkül pisilésnél vettem észre hogy vérzek semmi ráutaló jell nem volt hogy lenne valami baj, akkor azt mondta a doki hogy vetélés is lehet de hál istenek nem :) már 9 hetesek vagyunk :)

2019. febr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jo

Remelem Nálunk is Minden rendben lesz

Boldog babavarast

2019. febr. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!