Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg orvos nem látott addíg...

Amíg orvos nem látott addíg inkább ne szexeljünk? 6hetes vagyok, orvosnál még nem voltam, csak a jövöhéten. De félek. Azt hallottam El lehet vetélni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Egészség terhesség alatt nyugodtan lehet szexelni. Ha nem vérzel, akkor csináljátok csak. 😊
2019. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 8 hetes vagyok, en is viszonylag keson, mult penteken (7h5n) vtam orvosnál. Mindent rendben talalt, de ezt kérte az eslo 12hetben ne éljünk nemi életet. (nekem az első terhessegem nem volt egyszerű, lehet amiatt) szoval, nekem az orvos ezt mondta.
2019. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenre rámondják manapság,hogy elvetélhetsz tőle..persze valami valóban veszélyes,de a szex pont nem ilyen.Ha minden rendben van(nincs durva görcs,vérzés,orvosi utasítás stb..),természetesen mehet.

Nekem annak idején annyit mondott a doki,hogy módjával mehet,aktobatikát kerüljük.:)

2019. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!