Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hisztek a kínai naptárban?...

Ti hisztek a kínai naptárban? Az amelyik állítólag megjósolja a baba nemét. Nektek bevállt? Hogy kell számolni?

Figyelt kérdés
Sokan hisznek benne(én Pl.nem igazán, mert szkeptikus vagyok) csak kíváncsi vagyok. Rákerestem, kiszámoltam, és nekem fiút mondott elvileg mert januárban fogant(pontosan nem tudom mikor, csak azt hogy januâr vége fele) de mire meglesz, addígra már 25leszek. Most a már betöltött évvel kell számolni, vagy azzal amennyi akkor leszel amikor megszülöd?
2019. febr. 19. 13:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Mikor terhes voltam enis kivancsisagbol megneztem. Akkor még nem tudtuk a nemét. Lanyt josolt, kislanyom szuletett. Nem tudom h veletlen e, vagy valoban van valosag alapja.
2019. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Te hogy an szamoltad? A már betöltött eletkoroddal, vagy azzal amennyi lettel, mikor megszuletett?
2019. febr. 19. 13:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak nálam és a hugomnál talált, de öcsémnék nem.

Nekem a kínai naptár 2x jósolt lányt, mindkettő fiú. Sogornőmnek és 2 barátnőmnek szintén lányt mondott, fiúkat szültek. Nálunk nagyon nem vált be. Tehát 8ból 2 talált, a többi nem.

Elvileg annyival számolod, ami a betöltött év.

2019. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, de mind a két alkalommal bejött. Végül is 50 % esély van rà. Úgy tudom azt kell nézniz mennyi idős vagy a fogantatás pillanatában.
2019. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek.

50% az esély egyik-vagy másik nemre, ez tök jó esély arra, hogy sokan bevegyenek ilyen hülyeségeket.

Most ránéztem, nekem lányt jósol, fiam van.

Ránéztem hugi lányára, neki meg fiúnak kellene lennie, eddig 2-ből semmi :D Bármikor gyártok neked egy ugyan ilyen hatásfokkal üzemelő kínai naptárat.

2019. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Érdekes, szerintem hülyeség. De én örülnék, ha fiú lenne. Mindenképpen fiút szeretnék elsö babámnak.

De persze ha lány lesz az se baj. Lényeg, hogy egészséges legyen.

2019. febr. 19. 13:52
 7/22 A kérdező kommentje:

Én se hisznek benne, pint ezért.

12hetes ultrahangon már megmondják?

2019. febr. 19. 13:53
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejott de tuti veletlen. 50%az esely. Es nem valoszinu h meg lehet mondani a 12.hetin, de lehet.
2019. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból megnéztem, a fiamnál lányt mutatott, a lányomnál fiút. Nekem nem jött be.
2019. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi vagyok én is.
2019. febr. 19. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!