Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerű görcs. Lehet jósló?

Mensi szerű görcs. Lehet jósló?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok, eddig sosem görcsöltem.

tegnap nagyon elkapott, nem volt nálam magnézium, vagy 20 percet szenvedtem, a könnyem folyott annyira. a szomszédtól kaptam végül, megittam, utána sokkal jobb lett. nem azt mondom, hogy totál elmúlt, de nem fájt, csak ha koncentráltam rá. ma újra, de idejében bevettem magnéziumot, szépen el is múlt.

A jósló lehet ilyen hosszú fájdalom és nem csak egy ilyen begörcsöl-kienged értés?

vagy ez más? hétfőre van időpontom a dokihoz, előtte nem akarok bemenni feleslegesen.

Meg a magnéziumtól így simán elmúlt most.


a baba mozog ugyan úgy, kb ugyan annyit, nem hinném h neki valami nem jó.


2019. febr. 20. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
vszinuleg csak az volt, de igy terhesség felé már nem szokták javasolni a magnéziumot.
2019. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

anyukámat az utolsó pillanatig magnéziummal tömte a dokija 8 éve. nagynéném is a kórházba is még kapta 4 éve.

nekem most a doki azt mondta, 36 héttől csak ha muszáj.


Most ez a muszáj helyzet volt :/

2019. febr. 20. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet jósló, nálam is változó, hogy meddig szokott tartani és mennyire erős. Van mikor kis sétától elmúlik, van, amikor várni kell egy kis időt. Nekem a 37. héttől kell egy szem magnéziumot szedni, addig a megszokott adagot.
2019. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!