Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van remény? Beindulhat még a...

Van remény? Beindulhat még a szívhang?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni! Január 2án jött meg utoljára a menzeszem, utánna követte 4pozitív teszt majd orvosi vizsgálat ami bizonyította ismét!6héten több mint 12ezer volt a hcg!tegnap kellett visszamennem 7.0 napos voltam! Nemlátott semmit már közölte, h szívódik fel, borzasztó volt hiszen 3vesztésem :( de azt tudni kell, h elmentem egy magán orvoshoz, aki foglalkozik is velem, tegnap este nála is voltam és ő látta a szabályos petezsákot benne 7.7mm embrió! Sokkolt a dolog!De nemvolt szívhang, őszinte volt mondta, h kicsi az esély de nem lehetetlen!picit a lelkem elkezdett reménykedni, pedig tudom készüljek fel mindenre!délben kell telefonálnom,h milyen lett a tegnapi hcg vérvétel eredményem!Valakinek volt hasonló és sikerült pozitívan minden? Köszönöm!
2019. febr. 21. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam akkor 2 mm-es volt az embrió akkor azt mondták picike ezért nem lehet hallani a szívhangot visszahívtak 2 hét múlva akkor 15 mm-es embrió szívhangal.

6. héthez képest nőt az embrió nem? Ha nem lenne szívpulzáció akkor nem nőne tovább nem? Vagy csak én gondolom így?

2019. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lett az eredmény?

Drukkolok!

2019. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Hát ugye bár az a orvos vette le a vért aki szerint szívodik fel, és amikor telefonáltam annyit mondott, h ő ezt nem érti holnap reggel 8ra mennyek be mivel a múlt héthez képest sokkalta több a hcg, szóval nagyon jó! Borzasztóan kiváncsi leszek holnap, de mindenesetre a tévedését mondani fogom neki,mert borzasztó napom volt tegnap... És köszönöm,aranyos vagy :)
2019. febr. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!