Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetem a véleményeteket?

Kérhetem a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamelyik nap már írtam ide, szóval tényleg rövid leszek! Szerdán töltöttem 7.0hetet az orvos szerint kicsi az esélye, h beindul a szívhang, de kaptunk 1hetet!Normál petezsák benne 7.7mm baba!Magánorvos!Tegnap a kezelőorvosomnál réggebbi uh géppel szintén minden normális, szivpulzáció sejthető,annyit mondott 2-3nappal levan maradva, de van esély! Én már semmit nemértek, nagyon félek! Tudom nemszabad, mert bevonzuk a rosszat, de már két vesztésem volt! Van esély, hogy minden rendben lessz?köszönöm
2019. febr. 23. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! Felesleges idegeskedni tudom milyen ez de nem tudsz mást csinálni csak bízni a babába hogy szépen nő. Én mindenhol azt okvastam hogy 6 hetesen már van szívhang ahhoz képest az enyémnek nem volt 8. héten már volt :) Arról nem is beszélve hogy az orvos még ilyeszgetett is hogy vetélés is lehet :( Az orvosok se tudhatnak mindent, neked most az a dolgod hogy pihenj sokat és ne gondolj a rossz dolgokra :)
2019. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kesobb fogant, akkor meg barmi lehet. 8.het vegig kell legyen szivhang, ha utana se lesz akkor lehet mondani h eselytelen, bar en mar olyat is hallottam h vki a 10.heten ment muvi befejezesre ami elott meg megultrahangoztak es akkor dobogott a pici sziv. Szoval a remeny mindig ott van, de te meg azert jo esellyel palyazol jovo heten szivhangra. Nyugi, ugyse tudsz mit tenni, a legjobb ha nem stresszeled magad. Drukkolok
2019. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicky92 ***** válasza:

A legelső ultrahangon 6+2 -nél volt szívhang, sőt már CRL-t mértek akkor volt 0.56cm. Magánorvosom azt mondta hogy az 5.héttől lehet már észlelni a szívhangot... persze ez csak az én példám.

Drukkolok nektek!:)

2019. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Azt írta hogy szivpulzalas sejthető, az nagyon is jó! Legközelebb ott fog zakatolni a kis szíve , ne aggódj ! Drukkolok!

Nekem 6+4-en sejthető volt, legközelebb 8+4-en már volt rendes pulzalas ! Szóval ne aggódj!

Mondjuk az én dokim nem riogatott, simán 2 hétre rá visszahívott !

No stressz!

2019. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hosszú napok lesznek, de kikell bírni és bízni, hogy ez a picúr élni akar!
2019. febr. 23. 17:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maradt velünk..
2019. márc. 7. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom:(
2019. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!