Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen menzis görcsök,...

Rendszertelen menzis görcsök, derékfájdalom az jóslófájás?

Figyelt kérdés
Két napja este egy órán át menzis görcseim voltam derékfájással...tegnap is néha Ma meg reggeltöl szintén de igazábol rendszer nincs benne majdnem folyamatosan fáj de enyhén.valamikor van közte szünet.33hétben vagyok.Folyamatosan ha enyhe menzis görcseim vannak derekfájással azok is jóslók??
2019. febr. 23. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha terhes vagy akkor nem menstruálsz. Ebből adódóan jósló fájás sem lehet mert nincs mit megjósolni. Szerintem keress fel nőgyógyászt. Ő tud megoldást a problémára!
2019. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

#1, ha nem tudod, mi az a jóslófájás, miért szólsz hozzá? 🤦🏼‍♀️

Kérdező, valószínűleg az lesz, ne izgulj! 😊 Pihengess, most még magnéziumot is szedhetsz, ha kellemetlennek érzed. Pár hét és ott lesz a babád!

2019. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es, te nagyon hülye vagy.


Igen, kérdező. A jóslók ilyenek. Menstruációs görcsre hasonlítanak, derékba, combba, hátba sugároznak (kinél hogy) és rendszertelenek.

Vegyél be magnéziumot (emeld az adagot)!

2019. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) csak kicsit megijedtem mert még korán van a szüléshez és nemigen akart mulni.de mar jobb egy kicsit,magnerotot fogom szedni
2019. febr. 23. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Most mi bajotok van? A jóslófájást nem a menstruációra hanem a terhességre értette? Én azt honnan tudjam? Jah hogy mert terhes? Attól még nem mindenki gondol rögtön arra. Elnézést kérdező a félreértésért :) Sosem voltam még terhes.
2019. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
5, talán onnan hogy a terhesség rovatban kérdezett. :D
2019. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!