Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb borda ív alatti szúró...

Jobb borda ív alatti szúró érzés normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 hetes vagyok és éjjel arra ébredtem hogy a jobb oldalam nagyon szúr, nem tudtam vissza aludni. Hanyatt feküdtem és éreztem hogy kezd jobb lenni kb 10-15 perc után el is múlt. Nincs ok aggodalomra ez normális ennyi idősen? Első baba. Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 23. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy no a mehed feltolodnak a szerveid es az siman okozhat ilyet. Bar 14.heten meg kicsit korai, de van akinek 14.hetesen nagy hasa van mar.

Illetve mellkasi fajdalmat is okozhat a terhesseg, nehez leguest, lehet h ezek kisugaroznak neked lejjebb.

Illetve az okoz meg ilyen ha vmiert megno a baba magzatvize, de nem hinnem ilyen koran.

2019. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem epekő miatt fajt igy. Mindenkeppen emlitsd meg a nodokinak majd de ha azota nem faj, akkor valszleg nem komoly.
2019. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék az orvoshoz és csináltatnék egy ultrahangot. Epekő, vagy epeprobléma is okozhat ilyet. Nekem szülést követően derült ki, hogy epekövem van, pontosabban egy csomó apró kövem. 2 és fél hónappal szülés után műtöttek.
2019. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!