Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tortenhet, ha terhes...

Mi tortenhet, ha terhes vagyok es a fogamrol rontgenkepet csinaltam?

Figyelt kérdés
Meg nem tudom, hogy terhes vagyok-e, esely van ra...
2019. febr. 23. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csinálták meg a röntgent mikor mondtam ,hogy előfordulhat terhesség.
2019. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem megcsinaltak, de mikor kerdeztem, hogy mi tortenhet, csak a vallukat vonogattak...
2019. febr. 23. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg amúgy semmi nem történik, mert gondolom kaptál köpenyt, az az egész has alá lóg, még oldalról is.Szóval úgy igazából kétlem, hogy bármi történhetne.
2019. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi, mivel a fogad messze van és még ólomköpenyt is szoktak adni.
2019. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogaid NEM a méhed közelében vannak...ráadásul ott az ólomkötény.
2019. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam olomkopenyt, de ala kellett irnom, hogy sajat felelossegre, ezert ijedtem meg picit.
2019. febr. 23. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem is tudod, hogy terhes vagy-e még akkor fölösleges aggódnod. Ha nem lennél terhes a petesejtjeid pontosan ugyanezt a sugarat nyelnék el, mint az x napos kis zigótád. És miután ez nem ürül ki a szervezetből sohasem, ezért pont annyi aggódni valód van miatta most, mintha később esnél teherbe.
2019. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor még annyira pici az embrió hogy elég nehezen eshet baja. Egyébként az első trimeszter után már lehet röntgent csináltatni, én pont most várom hogy leteljen és tudjak menni (férjem fogorvos)
2019. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ólomkötény ide,vagy oda terhesség esetén nem csinálnak semmilyen röntgent. Amíg olyan korai a terhesség,hogy még nem is tudhatsz róla, addig gyakorlatilag nem vagy terhes. Így nem kezelnek terhesként. Ha te arra szàmítasz,vagy tudod,hogy az vagy, akkor a daját felelősséged beállni a röntgengép elé.
2019. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy terhes vagyok és volt egy beavatkozásom,ahol több hasi röntgen felvételt és hasi átvilágítást csináltak. Utólag kiderült 4-5 hetes terhes lehettem akkor. Sőt bódító injekciót is kaptam mellé és napokig nem ehettem. A fiam azóta 10 éves. Tény,hogy végig izgultam a terhességet és több vizsgálatom volt ez miatt,de szere minden rendben lett. Nekem a genetikán akkor azt mondták 50-50% ,hogy egészséges lesz-e,de ha nem lenne az, akkor elvetèlek,de hála Isten nem így lett.
2019. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!