Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrekkel mikor kezdődtek...

Ikrekkel mikor kezdődtek nálatok a tipikus tünetek?

Figyelt kérdés

6+5 hetes vagyok ma és egyelőre nem sok tipikus tünetem van. Kicsit érzékenyebb a mellem, de csak ha hozzáérek, meg úgy oldalról szúrkál. És gyakrabban szédülök, éjszaka van, hogy ha felébredek egy óráig sem tudok visszaaludni.

Ezek normálisak? Hat hetesen volt uh, két embriót látott az orvos, szívcső pulzálás mindkettőjüknél.

Nyugtassatok meg légyszi!


2019. febr. 24. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ikrekkel kb. 8-9 hetesen volt az első tünetem, savas hányás.

De nincs két egyforma terhesség, és minden normális, amit írtál, egy babásoknál is, ikreknél is.


Jó egészséget kívánok!

2019. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltak. Semmi. Csak a pocakom nőtt.
2019. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én korhazzal keztem az ikerterhességem, rengeteg vitamint kaptam mert nagyon sokat hánytam, aztán 20 héten kimaradt, és azután élveztem igazán az ikerterhességem, de mindenkinél más. Gratulálok
2019. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!