Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan türelmetlen vagyok hogy...

Olyan türelmetlen vagyok hogy tényleg lány lehet e a pici. Tippek?

Figyelt kérdés
A tüneteim : 13. Hétig hányinger, csirke hústól undorodtam 14. héttől nagyon édeseket kívánok, gyümölcsöt, joghurtot, bele bolondulok az epres dolgokba pedig eddig annyira nem voltam oda érte.19. heti Uh-n a doki azt mondta kukit nem lát de nem 100% Jövő hét hétfőn megyünk 4D Uh-ra (akkor leszek 22 hetes) Most csak a kíváncsiság miatt kérdeztem. Szerintetek? Ja az első terhességem panaszmentes volt, semmi hányinger, savanyú dolgokat kívántam, főleg az uborkát. Fiam született

2019. febr. 26. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim már a 14 héten biztosra mondta,h fiú. Azt mondta,azt nem lehet eltéveszteni😉

Én sem voltam rosszul egy percet sem,és csak gyümölcsöt meg salátákat ettem volna folyton.

Szerintem lányod lesz☺

De majd írd meg,kíváncsi vagyok!

2019. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Első terhessegnel semmi tunetem nem volt fiam lett, most a másodiknál minden létező dolog előjött két fiam lesz.


Szerintem ebből nem lehet következtetni, viszont amit az orvos mondott abból inkább lányra tippelnek

2019. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más tüneteim voltak, mást kívántam, az elsőt már 11. héten fiúnak mondták, a második csak a 23. héten mutatta meg, hogy ő is fiú. Szóval nálunk ez volt, de drukkolok.
2019. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Én most várom a 3. Kislányomat. Teljesen más volt mind a 3 terhesség. Főleg az a mostani terhességem lett más teljesen át rendeződött az étkezési szokásaim mégis kislány.. :)))
2019. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 héten keresztül vészes hányásom volt, még a vizet is kihanytam. Anyósom azt mondta biztos fiam lesz azért vagyok ilyen rosszul, ő is ilyen rosszul volt és fia lett. Végül valóban fiam született, de szerintem ez mind csak babona, ebből nem lehet megjósolni hogy fiú vagy lány. Biztosat csak a doki tud mondani uh alapján. Nekünk egyébként 12. heti uhn mondták hogy fiú, látszott hogy a lába között van valami, ami kislányoknak nem lehet, és nem a köldökzsinór volt :P
2019. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!