Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor mutatta ki a teszt?

Kinek mikor mutatta ki a teszt?

Figyelt kérdés

Ma pontosan 2 hete, hogy késik a menzeszem. Eddig a ciklusaim 28-32 naposak voltak. 1x volt 38 napos. A férjemnek januárban eldöntöttük, hogy szeretnénk babát. Január 17én volt meg utoljára. Sajnos nem tudom, hogy mikor lehetett az ovuláció. Elképzelhető hogy ennyire később volt és terhesség miatt nem jött meg?

Van olyan együttlétünk ami óta nem telt el 2 hét. Már több tesztet csináltam az utolsót tegnap reggel /xepil/ negatív. :(

Járt már valaki így és mégis terhesség lett belőle vagy már ne reménykedjek??

Egyébként nekem menstruáció előtt fájni szokott a mellem és most a nagyon sokáig nem fájt, kb. 5 napja kezdett el feszülni.

Orvoshoz el fogok menni csak nehéz mert nemrég költöztünk új városba és itt még nincs dokim.



Köszönöm a válaszokat.



2019. febr. 28. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lh tesztet hasznaltam igy biztosan tudom mikor volt az ovum. A tesztem 9dpon lett halvany pozitiv, ez egy nagyon erzekeny teszt, mar 5hcg szintet is erzekeli(Viola)

12dpon 20al mar eros pozitiv lett a teszt.

2019. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem utolsó mensim nov. 25én volt..azután 1 hónap elteltével felmerült bennem, hogy lehet baba van a dologban. Kb ezután még két héttel később elmentem megnézetni, mert 4 teszt is negatív lett. A vizsgálaton semmit sem láttak. Újjabb 2 hét után mégegy tesztet vettem. Egyből két csíkos lett. ☺ Ekkor voltam 6 hetes. Szóval csak feb. 1én tudtam meg 🤗☺

2019. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!