Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mutatta ki a teszt de...

Nem mutatta ki a teszt de kesobb kiderult hogy babat var?

Figyelt kérdés

Erdekelnenek tortenetek hogy nagyon keson az elso trimeszter vege fele derult volna ki a terhesseg tenye.

Negativ teszt, Semmi tunet vagy csak nem konkret, felre diagnosztizalas stb


Sokfele velemenyt olvastam itt. Es ugy gondolom az eddigi tapasztalat megosztasokbol hogy 50-50 esely lehet arra hogy valaki igy is terhes legyen.


Csak olyan irjon aki ismer hasonlo tortenetett. Hihehetlen csodak! :)


2018. júl. 8. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak olyan ír, aki tapasztalt ilyet, az meglehetősen rossz statisztikát hozhat le a reménykedőknek.


Szóval sajnálom, nem trollkodni akarok, de leírom.

30 éves vagyok, szóval van pár anyuka barátnőm, ismerősöm. Egyetlen egy nő van, aki az átlagosnál valamivel később jött rá, mivel 40 naposak voltak a ciklusai.

De olyan, hogy első trimeszter vége felé, nahát olyat aztán végképp nem ismerek.


Eü dolgozóként pedig a félre diagnosztizálás különösen lehetetlennek hangzik. Mivel a legkisebb gyanú esetén is nézetnek egy béta hcg-t a laborral. Olyan pedig nincs, hogy a labor nem mutatja ki.


Szóval az 50-50%-os egyéni statisztikád abból adódik, hogy az adott kérdésre általában csak érintettek válaszolnak.

Ha valakinek 10-12 napja nem jön meg, és a teszt még mindig negatív, ott már ritkán van terhesség.

Persze ha csupa olyan ember válaszol, aki csodaszámba megy, akkor elég téves lesz a megítélés...

2018. júl. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy ilyet ismerek. Egy 18 éves rokon lányt.

Védekezés nélkül szexelt, mert egy alkalomból úgyse lesz gond, és nem lehet teherbe esni, csak pezeéréskor, úgyhogy "száraz napokon nem kell védekezni".

Mikor késett neki, akkor is úgy volt, hogy ááá, biztos csak azért késik, mert most vesztette el a szüzességét.

Kb. egy hónap után már azért gyanús volt, hogy sokat késik... mire elment venni egy tesztet és elmerészkedett nőgyógyászhoz, addigra bizony 14 hetes terhes volt.

Persze ő csodálkozott a legjobban, hogy hogy lehet, semmi tünete nem volt, nem ájult el, nem görcsöl, nem hányt minden nap.

2018. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En csak ahhoz tudok hozzaszolni hogy nekem azon kivul hogy nem jott meg es a menstruacio kornyeken idonkent mensi gorcsok voltak, ilyen szokasosak semmi tunetem nem volt. De nekem teszt mutatta. Viszont allapotilag meg nem mondtam volna hogy terhes vagyok, meg az elejen tobbszor el is felejtettem annyira semmi nem volt
2018. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem pl össze-vissza vannak peteéréseim. Az első gyerkőc egy héttel kisebb volt, mint menzesz szerint, a második három héttel... 1 hét késésnél negatív volt a teszt, 3 hét késésnél lett pozitív. Tünetem egyikkel sem volt semmi. Szóval igen, van ilyen. De nem ez az átlagos. Általában középidőben van peteérés és a vérzés elmaradásakor már jelzi a teszt, ha van baba.
2018. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Egy darab ilyet sem ismerek, ez borzasztó ritka. Ebben nincsen semmi 50-50, ez hatalmas butaság! Ne gyűjts félrevezető megnyugtatásokat mert az önbecsapás.
2018. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam 16 hetesen derült ki, de csak mert fogamzásgátlót szedtem, volt megvonásos vérzésem és semmi terhességi tünet...úgy vettem észre, hogy keményebb lett az alhasam és mintha kezdett volna nőni. Vettem tesztet, pozitív lett. Pár nap múlva a vizsgálaton kiderült, hogy 16 hetes. Ennek 10 éve. Szerencsére teljesen egészséges, bár nem 18 évesen terveztem szülni.
2018. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az idetartozo valaszokat!

Ugy gondolom erthetoen kiirtam, miert kell beleszolni abba hogy a masik milyen kerdest tesz fel? En erre vagyok kivancsi. Ha nem tud valaki valaszolni a kerdesre az ne valaszoljon. Aki bemeseli maganak hogy terhes nem az en kerdesemtol fog megbizonyosodni. Ezek lehetosegek amire kivancsi vagyok! En ismerek nem egy ilyet!!!!

Minden ember mas es mashogy reagal a szevezet!!!!

Azert mert valakinek beszukult a latokore es ha valamirol nem tud az nem letezik vagy masra akarja terhelni hogy nem esik teherbe es akkor senki mas se fog ... nevetseges! Pontosan ezert tettem fel ezt a kerdest mert mindenhova jott egy tiltakozo aki szerint az egesz lehetetlen vagy 1000nobol 1 ilyen van. Hat sokkal tobb. :D

2018. júl. 8. 15:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy megnyugtatast gyujtok?? Nem vagyok terhes nem is tervezem, van mar egy gyermekem,csak kivancsi vagyok ;)
2018. júl. 8. 15:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Peldaul fiatal korban teljesen mas mint 30-40 eves korban. Ezek inkabb a fiatalabb vagy a hormonproblemas anyukakra jellemzo az hogy nehezen veheto eszre egy egy terhesseg!
2018. júl. 8. 15:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem egy olyan anyukarol tudok akiknek csak a 35-45.napon mutatta ki a teszt mert kesobb volt peteeres stb.
2018. júl. 8. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!