Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 15 hetes terhes vagyok, de...

Ha 15 hetes terhes vagyok, de 6 teszt nem mutatta ki, akkor most ez egy csoda?

Figyelt kérdés

Egy kicsit alulműködik a pajzsmirigyem. Állítólag ez lehet az oka.

Már magzatmozgásokat éreztem, de mindenki bolondnak nézett.

Csak azért írom le, hogy van ilyen is.


2018. aug. 5. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vervetel volt? Ott van hcg rendesen?


Csinalhatsz meg most is tesztet, hatha az mar pozitiv kesz, csak ugy erdekessegkeppen.

Elvileg van olyan, hogy a vizeletben nincs hcg, de a verben van ugyanugy, azt hiszem, hogy az valami vesebajra (vagy nem bajra, de elegtelensegre) utal, nem a pajzsmiriggyel fugg ossze.

2018. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is PM alulműködésem van, lett ugyan pozitív tesztem, de olyan, amire itt mindenki negatívot mondott, annyira nem látszott a 2. csík. 2 éves lesz :)
2018. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt vérvétel, csak hüvelyi uh. Ott egyértelmű volt a dolog. Már a nemét is tudjuk.
2018. aug. 5. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyagcsere problema okozza , ha a hcg nem választódik ki a vizeletben es ez sulyos problema is lehet.
2018. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A pm alulműködést tudtam. Ez az oka, a doki mondta. Ezt viszont nem tudtam, hogy ilyet tud okozni!
2018. aug. 5. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Na, most hogy ezt is tudom, kellően hipochonder leszek, minden negatív tesztnél azon fogok parázni, hogy mi van, ha a pm miatt negatív :-D


Egyébként én nem hallottam ilyenről, hogy a pm alulműködéssel lenne összefüggésben, szóval vagy más gond (is) van a háttérben, vagy ez tényleg újdonság.

2018. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta, hogy még egy ilyen páciense volt a praxisában, szóval elméletileg akkor nem is annyira ritka.
2018. aug. 5. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem a pm. alulműködés okozza, ahogy azt többen le is írták. A nők elég jelentős része rendelkezik pm alulműködéssel - én is - és nincs köze a hcg kiválasztódashoz. Anyagcsere rendellenesség, nem csoda. Nem gyakori, de előfordul.
2018. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudnatok erről a problémáról részletesebben írni? Ha az első két terhességemnél simán kimutatta a teszt a HCG-t a vizeletből, ugye nem kell tartanom tőle, hogy most nem fogja?
2019. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!