Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús anyukák? A kisfiatok...

Fiús anyukák? A kisfiatok ovukor, ovu elött, vagy után fogant? Aki tudja úgy nagyjából mikor lehetett?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteitek voltak? Kipattogtatok? Sokat hánytatok stb?

Köszi a válaazokat


2019. febr. 28. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aznap fogant. 6-16 hétig voltam rosszul, hányni egyszer hánytam, de csak mert rosszul esett a másnapos rántott karfiol. A fiam nem is eszi :) Ezen kívül a melleim fájtak nagyon.
2019. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak ovulációkor foganhat meg a baba.
2019. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazad van. Rosszul fejeztem ki. Úgy értettem, hogy biztos è a középidö, mert ugye lehet ovuláció elött è, meg utána is. Csak a nagykönyvben van a 14.nao,vagyis a ciklus közepe. Vannak biztos sokan akiknél ez így is van, de sajnos én nem tartozom közéjük. Hosszabb ciklusom van.
2019. febr. 28. 15:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő fiu ovulacio napján fogant :) most ismét terhes vagyok ovu előtt voltunk együtt 2 nappal,kislányra gyújtunk meglátjuk sikerült e :)
2019. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,tüntetéseket tekintve az első két terhessegnek semmi tünet nem volt.

Gyakori pisi,gyönyörű arcbor ragyogás....

Mostani terhessegnel nem tudni meg fiu e vagy lány de totál ellentéte mint a másik két fiúval. Rosszul vagyok,hányok,és tiszta pattanás vagyok

2019. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,tüntetekett tekintve az első két terhessegnek semmi tünet nem volt.

Gyakori pisi,gyönyörű arcbor ragyogás....

Mostani terhessegnel nem tudni meg fiu e vagy lány de totál ellentéte mint a másik két fiúval. Rosszul vagyok,hányok,és tiszta pattanás vagyok

2019. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor lehet lány lesz.


Nekem van egy Nagy gyulladt pattanásom, de az már régi, csak nem tudott megérni, rosszabb lett, fáj és nagyon csúnya. Azon kívül nem olyan csúnya az arcom, szokásos zombi kinézet.


A rosszullétek most kezdödtek, 6.hétben járok.

Nagyon kíváncsi vagyok, és az idö nagyon lassan tellik, és nagyon rosszul is vagyok. Fáradt erötlen, egésznapi émelygés, rossz szájíz, és semmit se kívánok.

Ez a baba biztos vagyok benne hogy nem az uvolációkor fogant. Egy héttel kisebb, szóval vagy a hosszú ciklus miatt kitolódott az ovu és akkoris aznap volt, vagy utána lehetett a fogantatás. Öszintén fogalmam sincs.

Két hét múlva megyünk vissza.

Ti hány hetesek vagytok?

2019. febr. 28. 15:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok , épp ma 10 hetes a baba :) jövő héten ultrahang
2019. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én amikor újra menni fogok akkor valódi 8hetes lesz. Hiába kisebb. Akkor már elég a hasi ultrahangon is, vagy hüvelyi lesz? Ezt elfelejtettem megkérdezni az orvostól.
2019. febr. 28. 16:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Pont akkor (de a lányomnál is)

Egyikkel sem volt semmi tünetem, nem hánytam

2019. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!