Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény érettségét nagyjából...

Méhlepény érettségét nagyjából be lehetne határolni?

Figyelt kérdés

1-es érettség x héttől

2-es érettség y héttől

3-as érettség z héttől?

Tudom hogy ez egyéni és sok dologtól függ, de érdekelne, hogy általában, hogy is van.



2018. nov. 22. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez általaban ugy van, hog, az orvos figyeli.

Az első terhessegemnél 32.héten 2.fokban volt érett, most még 1.foku a lepenyem. Ismerősnek ilyen korban 3.fokú volt, azota is tartja.

Függ az életmódtól, miket eszik a kismama, attól is függhet, hogy neadjisten dohányzik a kismama, vagy iszik. Esetleg a genetikától.

2018. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt van róla egy cikk: [link] itt annyit ír, hogy a 25. hétig nullás, utána szerintem teljesen egyéni ütem. Anyukámnak a 40. héten is 1-es volt 28 évesen, ismerősömnek meg elég hamar lett 2-3-as szintű, nem tudom pontosan melyik, de nem tudta rendesen táplálni a babát, így hamarabb indították, neki sem volt káros szokása, 19 évesen szült. Szóval szerintem genetika is.
2018. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg sok mindentől függ.


De neken fogalmam sincs hogy hogy is van már ez. Nekem 25 hetesen szólt a doki hogy elkezdett érni a lepény, 1 fokban érett és hogy ez nagyon korai.

De olyan sok helyen olvastam hogy van akinek alapból 1-es fokban irják az elejétől.

Másrészt sokszor 30-32 hetesen már 2 fokban érett a lepény.


De lényegében az a fontos hogy a dolgát jol lássa el a 38-40-dig hétig.

2018. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet behatárolni, mert sok minden befolyásolja a lepény érését.

Az első terhességemnél 36 hetesen még éretlen 0. fokú volt a lepény, 41 hetesen szültem, akkor volt II. fokú.

A másodiknál már 32 hetesen I. fokút mondtak, 38 hetesen I-II. fokú érettség, 40+2 hetesen született, annyit mondtak csak, hogy jó a méhlepény.

2018. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!