Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mekkora volt a...

35 hetesen mekkora volt a babátok feje?

Figyelt kérdés

35+2 hetes vagyok

BPD 85mm szerintetek nem kicsi? Nektek mekkora volt ennyi hetesen a feje?


2019. febr. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem emlekszem ra, de szerintem nem kicsi, foleg mert ez csak egy kb adat, az en babamat mindig kicsinek mertek, erre kicsivel lett az atlagnal nagyobb :D

Meg hat ugye a teljes tagulas 100mm, ha tul nagy a baba, nem fogod tudni megszulni!

2019. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kicsi nekem is ennyi volt 39 hetesen volt 92mm ës 39+3 született 36cm fej körfogattal
2019. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fiamnak 36-37héten volt 93 mm a BPDje

és 34cm fejkörfogattal született :O


második baba lesz,aki kislány

elsőnél nem ijesztgettek,hogy kisebb a feje..most a védőnő paráztat állandóan mindennel :/

2019. márc. 1. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem paräzz nem lesz gond. Ahogy irtad làtszik hogy csak becslèsek. Nekem elsö babànâl 36 hèten 88 mm bpd vel azt mondtàk nincs 2.5 kg mäsnap Dèlutän megszületett 3113 grammal. Ha baj lenne azt orvos mondta volna. 2 es voltam
2019. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!