Mikortol normalis?

Figyelt kérdés
Ez a pocak kemenyedes egy oriasi kerdojel volt nekem eddig, hogy az milyen erzes es egyaltalan mitol van. Na most mar tudom... 21.hetesek vagyunk es par napja elkezdett neha neha kemenyedni a pocim. Nem tart sokaig, par masodperc es tobbnyire akkor ha pihizek eppen. Nem korai ez meg egy kicsit?
2019. márc. 1. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

21 hetesen nem korai.

Nekem is szokott ilyen lenni,épp úgy fordul a pici,hogy kicsit megnyom,őt érzed te is :)

2019. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem,első,nem a pici nyomja meg. A keményedéskor a méh simaizmai húzódnak össze,olyan kemény lesz a has,mint egy medicin labda. Valamint te is érzed,hogy összehúzódott az izom.
2019. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Elso vagyok! Elso terhességem igaz,de a dokim is mondta, hogy a baba is lehet az főleg ha par masodpercig tart.Sot..nekem mar elegge intenzív a babam,sokat mocorog,rugdos.Erzem amikor ugy fordul be,hogy majd szetfesziti a mehemet
2019. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A feszites es a haskemenyedes ket kulonbozo dolog, ne keverjuk mar ossze.
2019. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem elso babaval a 17. hettol volt.
2019. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oke szoval van amikor a babuci fordul egyet es az fesziti a hasat es van amikor a mehizom mozgasa miatt kemenyedik a has(klasszik kemenyedes) , ha jol ertem.

Szerintem nekem ezutobbi van, mert a baba mozgasat mar regota erzem, de ez teljesen uj. Maga az hogy kemenyedik a hasam teljesen termeszetes dolog? Nem vmi gondot jelez?

2019. márc. 1. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem,ez természetes.


Az első vàlaszoló keveri a dolgokat. De ha majd igazán kemènyedik ő is,akkor majd rájön :)

2019. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

oh jelenlegi,azaz második terhességemnél már 13.héttől fogva keményedik...most tartok a 36.hétnél

ha nem sűrűn, napi pár alkalomtól nem lesz gond! nem terhesen is naponta többször összehúzódik, csak azt nem érzed 😊

ha a baba nyomja ki magát az csak ott kemény ahol van a magzat, alatta-felette puha

keményedés mindenhol kemény!

2019. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuper koszonom:)
2019. márc. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!