Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesseg eseten...

7 hetes terhesseg eseten normalis?

Figyelt kérdés
Ha felulok beszur a hasam alja, sokat gorcsol es a vesemnel is a derekam fele sugarzik ez a gorcsos fajdalom. Egyelore ez aggaszt a legjobban, nehogy baj legyen..a tobbi tunet hanyinger, emelyges, mellfeszules, szekrekedes, faradtsag is fennall..de ez a gorcs idegesit, baj lehet? vagy normalis?
2019. febr. 27. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

minimálisan normális de ha már tényleg úgy fáj,hogy korlátoz a mindennapi tevékenységben, vagy úgy érzed már gyógyszert vennél be rá, az annyira nem normális szerintem.


magnéziumot szedsz ?

Ha nem, kezdd el, napi 3x2 nem árt, de enyhít a görcsökön.

2019. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat nekem alapbol amikor mensim volt eszmeletlenul gorcsoltem, ahhoz kepest ez tenyleg semmi, csak ugye tudatalatt is figyelek ra, mert aggodok es a kicsi is mar aggaszt. Szedek JutaVites szerves magneziumot, a doktorur Magnesolvot irt, de azt kihanyom. :)
2019. febr. 27. 13:07
 3/14 anonim ***** válasza:

próbáld meg a magnerotot, az a legjobb magnézium készítmény

Vagy a jutavitet emeld, terhesvitamint szedsz? Folsav, e vitamin?

2019. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Folsavat igen napi 1 szemet a 2 helyett, mert ekozott es a magnezium kozott el kell telnie 4 oranak. Gravidat szedek a doki azt irta terhesvitaminnak, pedig itthon van a Trimeszter is.
2019. febr. 27. 13:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.heten fajt nagyon a hasam. Szerencsere mar jobb. (9h vagyok) viszont miert kell ennyi folsavat szedned? Nekem azt mondta az orvos hogy a 3mgos tablettabol nem szabad napi 1et bevenni csak felet. (es en nem szedek melle terhesvitamint se csak magnerotot meg c-vitamint)
2019. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az van irva a dobozara, hogy 100 mg/ 0,35 mg :)
2019. febr. 27. 14:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Folsavból szedj többet, napi 1 nem rlég, bár attól függ hány mgos, ha 400, akkor elég.
2019. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ez van rairva, amit elotte irtam :)
2019. febr. 27. 14:57
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


En ebbol szedek felet naponta. 5#vagyok

2019. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
[link] en ebbol 1et
2019. febr. 27. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!