Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis a kevesebb mozgas?

Normalis a kevesebb mozgas?

Figyelt kérdés
Eddig hihetetlenul aktivak voltak a babaim, foleg az egyik, egesz nyomta a show-t, sot este akkorakat rugott h csak lestem. 2 napja viszont nagyon lusti lett, neha egyet beboxol de az is eleg kis lightos. Kicsit aggodom, mert vannak komplikaciok az ikreink korul, es izgulok, ugye ez nem azt jelenti, hogy nem erzik bent jol magukat, nincsenek jol? Lehet h ettol a hirtelen “melegtol” ami most jott?
2019. febr. 28. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt nem irtam, 21 hetesek vagyunk
2019. febr. 28. 09:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nekem csak egy baba van a pocakban, 28 hetes vagyok, és alapjáraton nagyon aktív, egész nap mozog, de vannak napok, amikor totál belustul, és én is a falat kaparom idegességemben, hogy mi van már, valami baj van? ...1-1,5 nap szokott ez lenni, aztán jön a megszokott intenzitású mozgás. Az enyém pont a melegben aktívabb és mikor hidegebb, szelesebb az idő akkor van nyugodtan...Nem tudom.

Szóval nekem is amióta mozogni érzem vannak "nem túl aktív" napok, pár hetente egyszer-egyszer.

Ez alapján azt mondanám, hogy ez normális lehet, elvileg ha már több mint 24 órája abszolút semmi mozgás, akkor érdemes orvoshoz menni... ha még érzel valamit, akkor nem tudom, én mindig éreztem, hogy mocorog még, csak nem a szokásos intenzitással...vagy máshol (szerintem attól is függ épp hova fordult.)

2019. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes terhesen még nem is ereztem minden nap mozogni a babát. 18. héten kezdtem először érezni, de aztán hetek teltek el mire tènylegesen, mindennap rendesen éreztem. Én nem esnék annyira kétségbe :) Persze figyelgesd de agyon ne aggód magad!!!
2019. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!