Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom után most fiút...

Kislányom után most fiút várunk. Egy "kedves" ismerősöm erre ezt valaszolta: Egy férfi csak egyfélét tud. Mit lehetne erre mondani?

Figyelt kérdés

Én se köpni, se nyelni nem tudtam...


19 hkm


2019. márc. 3. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Én tök komolyan pókerarccal válaszoltam volna,hogy : igen, őt a postás hozza. Vagy a gls. És itt hagytam volna hadd agyaljon a saját hülyeségén ;):):))
2019. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
"Akkor a testvéred is barom?"
2019. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, bizonyára a hormonok. 😊
2019. márc. 3. 22:08
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt mondtam volna: "Egy fiút és egy lányt szerettünk volna, így azt az áldozatot meg kellett hozni." :)
2019. márc. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, milyen érzés humorérzék nélkül élni?
2019. márc. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Hangosan kiröhögném és még egy "ekkora marhaságot soha nem hallottam még" mondattal megadnám a kegyelem döfést a kedves ismerősnek hagy érezze csak butának magát, hisz az is. Majd otthagynám de szigorúan úgy hogy még közben mindig röhögnék. Az ilyen hülye megérdemli a nyilvános megszégyenítést is. Hisz ezzel nyíltan arra célzott a második gyerek nem a parodtol van. Innentől a porig alaznám a hülyéjét. És soha többet nem állnék vele szóba. Nagy az isten állatkertje.
2019. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
Elmagyaraznam, hogy nem igy van, sőt, az sem igaz, hogy attol hogy valaki paraszt, attol ne lehetne melle meg hulye is, es erre ő az elo pelda.
2019. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!