Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5honapos kismama vagyok nem...

Ani1993 kérdése:

5honapos kismama vagyok nem vagyok megfazva mégis fáj a torkom vagyis szur a jobb felén vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Valaki volt már így segítsetek kérlek
2019. márc. 4. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy "nem vagy megfázva"? Ugye tudod, hogy a megfázás szó, csak egy népies megnevezés, és nem kell ténylegesen hidegben lenned, hogy elkapj valamit. Másoktól elkaphattál vírusos vagy bakteriális fertőzést.

Viszont ez a szúrás nekem laikusnak nem sokat mond. Várd meg, hogy lesz-e még valami tüneted. Ha elmúlik, nincs gond. Ha előjön még valami, pl. gyakori orrfújás szükséges, akkor igyál sok folyadékot, pihenj, amennyit tudsz. Ha pedig magas lázad lenne, fordulj orvoshoz.

2019. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sosem folyik az orrom, de mindig fáj a torkom, ha tüszős mandulagyulladásom van. Néha be is lázasodom, de a torokfájás a fix nálam.
2019. márc. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég... Kismama vagy ezért ha fáj a torkod már pánikolsz?

A torkodnak semmi köze a kismamaságodhoz.

2019. márc. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen első baba és azért panikolok mert 2 éve várunk a párommal rá kedves utolsó , és ez nem megfázás mert a tegnap voltam orvosnál és nem látott semmit és nem mondott semmit rá ezért gondoltam meg kérdezem hátha itt valaki tudna esetleg mondani valamit
2019. márc. 5. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egy kis török fájás nem fog ártani a babának. Nem kell, hogy megfázás legyen a háttérben. Önállóan is meg tud fájduoni. Ha téged zavar igyál meg egy pohár forró mézes teát. Lassan kortyolgatva.
2019. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Török - torok. Bocsi.
2019. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bármilyen teát iszok nem múlik el de arra gyanakszom hogy nehogy pajzsmirigy legyen ?! Vagy nem lehetséges
2019. márc. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!