Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni következő...

Missed ab utáni következő terhességnél mikor érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Utolsó mensin jan. 30. Volt, de tudom, hogy az ovu napja február 18.

Így még csak a 15. Dpo-n járok, pozitívak a tesztjeim. Félek, hogy nehogy valami gond adódjon ismét :(



2019. márc. 5. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggodsz inkabb menj el az orvoshoz, ha az megnyugtatna, de ilyen korai terhessegnel meg sokat nem lehet lattni. Annyit megallapit hogy tenyleg terhes vagy es hogy mehen beluli-e a terhesseg.

En tobbszoros vetelo vagyok, most 5 hetes terhes vagyok. Az orvosom azt mondta hogy pihenjek es ha nincs panaszom akkor 7 hetesen menjek az elso vizsgalatra. Akkor mar tobbet latt es mar szivhang is lehet. Szedem a terhes vitamint es probalok nem streszelni, plusz a magneziumot mivel neha enyhen gorcsolok.

Drukkolok neked es boldog babavarasat!

2019. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 és fél hetesen már mentem. Nem volt ugye szívhang, és csak sejthető volt, hogy valami kezdődik.

Kaptam progit és utána a 7. héten néztük meg, akkorra már minden rendben volt. Még 7-8 hetem van a babám érkezéséig.

2019. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen mentem, mert engem jobban stresszelt volna, ha visszahívogatnak hetente, 2hetente. Én a tutira mentem. Mivel már van 2 egészséges gyerekem, így a missed ab után sem rohantam hamarabb, mert bíztam benne, hogy mégegyszer nem ismétlődhet meg. Ha görcsölsz, barnázol, akkor menj hamarabb, vagy ha nem izgulsz jobban, ha még semmit sem fog látni, de ha van dokid, hívd fel, hogy ő mit gondol.
2019. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nórika 2000 ***** válasza:
Én 10hetesen voltam mert nem akartam addig stresszelni magam de akkor már látszódott a baba forma és hallottam a szívét is😄
2019. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem semmik vagytok. Én annyira aggódok :(

Tudom, hogy az sem nyugtat meg ha azt mondja, hogy "valószínű", de hátha ír fel valamit... ikyenkor azt már látja, hogy nem méhen kívüli ugye?

Csütörtökön csinálok egy digitális clearbluet, aztán eldöntöm, hogy mi legyen, heteket tuti nem bírok várni, max napokat. Nagyon megrázott a missed ab és az is, hogy régóta próbálkozunk, így most nagyon boldog vagyok, csak meginkább bennem van az aggodalom.

2019. márc. 5. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:

#1es vagyok, Igen ilyenkor mar latszik hogy mehen beluli a terhesseg vagy sem. Vesznek meg vert hogy megnezzek hogy az aktualis hcg szinted megfelel-e a terhessegi hetnek es kb ennyi. Meg kellene nezzek a progreszteron szintet is de az otthon nem jellemzo csak hasara ut a legtobb doki es felirja. Magyarorszagon ez igy megy, de sajnos az nem csodaszer, csak akkor segit ha valoban szukseged van ra, amugy karos hatasa is van. Az en ismerosi koromben sajnos van negativ pelda a felesleges progi potlasra.

Boldog babavarast es sok egeszseget kivanok nektek!

2019. márc. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Április 30-án volt missed abom, 8 hetes baba ment el.

Október 14-én jött meg utoljára, november 12-én már pozitívat teszteltem. 26-án mentem dokihoz. Adott progi pótlást (12. hét végéig), emelte a magnézium adagomat. December 4-én már volt szívhang. Azóta is minden rendben.

Remélem neked is összejön!

2019. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Clearblue 2-3 hetet jelzett. Voltam múlthétem dokinál, semmit nem látott. Elkeudtem görcsölni, leginkább ezert mentem. Irt fel nospát meg magneb6-ot. Most megyek majd csütörtökön, remélem látni fog már valamit!
2019. márc. 11. 07:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veled kedves kérdező?! No-Spat írt fel a doki ?!?!?! :/ Remélem minden rendben...

2021. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!