Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kismamakabátot...

Hol lehet kismamakabátot találni, rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nem tudom összehúzni a kabátom, reméltem hogy kihúzzuk a jóidő érkezéséig, de nagyon elkezdett nőni a pocakom. Rendeltem bonprixről egy kabátot, de egy hónapja nem jött meg és most szóltak hogy nem is fog.Keresgéltem máshol is, párat találtam de horror áron. Vidéken lakunk, de már utazok is szívesen egy jó átmeneti kabátért :) Előre is köszönöm a segítséget
2019. márc. 5. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Használt mennyire játszik? Fb marketplace-találni jókat.

H&m-nek is vannak kismama ruhái.

2019. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉS a H&m ből lehet online rendelni? :)
2019. márc. 5. 07:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg gondolkodsz hordozasban is, akkor nagyon ajánlom a mobius hordozos puloveret, ez gyakorlatilag egy átmeneti kabat, én ezt hordom most kismama kabatkent, erre is alkalmas, csinos is. Szuper kényelmes. 18.500 Ft, szóval szetintem pár hetre nem éri meg, de több gyerekre tervezve vagy később hordozashoz is bevetve már megéri.


Budapesten megvehető, de rendelni is lehet. A forgalmazó nyíregyházi ha jól emlejszem.

2019. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
A H&M-ből lehet online rendelni van webshopjuk és vannak átmeneti parkáik is.
2019. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
H&mnel nekunk szar volt az online renseles, en azt nem ajanlom. En is facebookon keresnek. Ha van olyan csoport, ami a te varosodat, faludat is feloleli oda belepve talalhatsz valamit. Es meg kozel is lenne talan.
2019. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

H&M, Liliputi, Möbius, Nana, szerintem toluk lehet rendelni, de a Möbiusnak lehet, hogy csak facebookcsoportja van. En atmenetileg volt, hogy ferjem egyik kapjat vettem fel, az ingyen van :D


Most egy Liliputi kabatom van (hasznaltan vettem), jo meleg, es babahordozashoz is jo lesz, illetve egy Möbius pulcsim, ez szinten hordozos pulcsi.

2019. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a H&M-es télikabát én is onnan rendeltem.
2019. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Próbálj A vonalú kabatokat, nekem olyan a teli kabátom es meg kényelmesen elfér benne a 8 hónapos nagy pocakom 😊
2019. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!