Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi szülészorvosok közül...

Szegedi szülészorvosok közül kit ajánlotok? Van fogadott dokim, aki 2 hete bejelentette, h 5-6 hétig nem tud rendelni (betegség miatt) 35 hét körül mehetnék hozzá, helyettesről nem tudok. Mit tegyek? Váltsak dokit most? Ti kihez jártok? 30 hetes km

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki a dokid? Csak hogy Őt ne írjam?
2018. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pál Zoltán. Mint orvos eddig meg voltam vele elégedve, de most kissé izgulok.
2018. máj. 17. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Molnár Andrást megpróbálhatod. Nála mindig sokan vannak mondjuk.
2018. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

De miért váltanál? Csak mert 5-6hétig szabadságon lesz? Közölte előre, hogy nem lesz, várhatóan nem is fogsz épp akkor megszülni. Visszaér és jársz hozzá továbbra is.

Ha meg sürgős bajod van, úgyis ügyeletre kell menni, nem?

2018. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem közölte előre, ez a bajom, csak egyik héten kaptam telefont, hogy bocsi de nincs 6 hétig. Nem akarok váltani, csak nyugodtabb lennék ha tudnám, hogy bent lesz 100%-ig a szülésen. Persze ha baj van ügyelet, csak most voltunk a héten babamozin, és ott szembesültem pár dologgal (kisebb a FL, HL, egy kicsit tágabb a bélkapocs, amire azt mondta a szonográfus, hogy meg kellene néznie a doktornak is...
2018. máj. 17. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Molnár Andrást nagyon tudom ajánlani. Első terhességemnél nem fogadtam orvost és ő volt ügyeletben nagyon odafigyelt rám és kedves volt.második és a mostani terhességemre már felfogadtam . 2 héten belül szülök nála megint. Szerintem a legjobb orvos Szegeden !!!! Rosszat még soha nem halottam róla.
2018. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha esélyes, hogy tudsz a saját orvosodnál szülni, akkor nem váltanék. Ha nem lesz koraszülött, akkor valószínűleg visszajön addig Pál doktor, mire szülésre kerül a sor.

Ha az ultrahang miatt szeretnél keresni valakit, akkor magában menj el Sikovanyeczhez, Szegeden ő a legismertebb ultrahangos.

2018. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!