Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magneziumot szedtetek,...

Milyen magneziumot szedtetek, es menyit az elso hetekben gorcsoles, huzodas erzes miatt? Hatott?

Figyelt kérdés
Mekkora adagban szedtetek egy nap, es hanyszor?

2019. márc. 5. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*mennyit
2019. márc. 5. 09:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőre magneb6 3x1

De nem használt aztán Magnerot 2x1 sokkal erősebb jobb is lett tőle. :)

2019. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sima magnézium pezsgőtablettát ittam az elején a görcsökre, napi 1-2 adagot. A 7. hét környékére elmúltak a kezdeti görcsök, húzódások, így azóta nem szedek semmit, csak akkor ha megerőltetem magam és érzem, hogy kicsit keményedek. Ugyanúgy a pezsgőtablettát iszom és még mindig segít. 23 hetes vagyok.
2019. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2x2 Magnerotot szedtem. A 21. héten begörcsöltem, a kórházban 3x2 Magnerot tablettát és ehhez plusz egy Magnosolv granulátumot ajanlottak, ez a maximális adag az ottani doki szerint. Két napig szedtem ezt az adagot, elmúlt minden gond. Most 31 hetes vagyok, 1x2 Magnerotot és egy Magnosolvot szedek, azóta soha nem volt semmi baj. Én ezt a két készítményt bátran ajánlom!
2019. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. 3*1 magnerot. Teljesen elmúlt tőle.
2019. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nagyon az elejen jarok, Magnosolvot szedek 1 tasakkal, gorcs nincs, csak huzodo, ego erzes neha, azon vajon segitene a tobb magnezium?
2019. márc. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!