Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiú lesz vagy lány?

Nórika 2000 kérdése:

Szerintetek fiú lesz vagy lány?

Figyelt kérdés
Keresztanyum szerint lent van és fiú lesz anya szerint viszont lány van még 3 hét hogy menjek ultrahangra

2019. márc. 7. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Nekem mindig azt mondták az idős emberek ha hegyes a has fiú lesz ha kerek akkor lány, nekem hegyes volt és fiú lett unokatesómnak kerek és lánya lett, nem igazán tudom hogy ez az elmélet másoknál is így van de nálunk bejött.
2019. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Most vettem észre hogy a képet meg elfelejtettem csatolni

[link]

Így talán jobban kitalálható ez vajon négyesnek felel meg vagy kereknek ?😄

2019. márc. 7. 17:36
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez inkabb kerek, de ettol meg BARMI lehet.
2019. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom de párom meg van győződve róla hogy fiú lesz mivel hogy ők 5en testvérek és mind fiú az apjának is 3fiú tesója van és így azt hiszi de mondtam neki hogy attól még lehet lány
2019. márc. 7. 17:48
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hegyes, fiús pocak. Nekem olyan kerek volt mint egy dinnye és lány lett. Persze ezek semmit sem jelentenek. :)
2019. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Még 3hét van hátra hogy ki derüljön annyira kíváncsi vagyok hogy már minden ilyen hülyeséget ki próbáltam ami segíthet kitalálni a gyűrűs teszt szerint lány a szódabikarbónát teszt szerint is a kínai horoszkóp szerint fiú
2019. márc. 7. 18:08
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a kínai horoszkópom szerint,a szódabikarbónás teszt szerint és a hasformám szerint is lány,de mégis fiam lesz szóval az ilyeneknek nem szabad hinni :)
2019. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazából 3hét és kiderül remélem de az még olyan messze van😔
2019. márc. 7. 18:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekem már akkor kiderült,mikor még lapos volt a hasam pedig most már 23 hetesen óriási ahhoz képest :)
2019. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
17+4
2019. márc. 7. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!