Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket a második babánál is...

Titeket a második babánál is ugyanannyira foglalkoztatott, hogy fiú lesz-e vagy lány?

Figyelt kérdés

Mi az elsőnél nagyon lányt akartunk, ő meg nagyon nem akarta megmutatni magát. Emiatt mentünk 4D-re is. Végül lány lett :)

Most a második babánál szeretném, ha fiú lenne, de annyira már nem vagyok kíváncsi, hogy epeekedve várjam a következő uh-t. Voltam most a 16. héten dokinál, megvizsgált, de el is felejtettem rákérezni a nemére...


2012. nov. 15. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

igen!!!!!!

elsőre kislányunk lett, utána nagyon fiút akartam (tunk) hogy azt is megtapasztaljuk, uh én nagyon nagyon izgatott voltam...

persze a lánynak is örültünk volna(ugyan úgy) de azért így sokkal jobb , olyan újdonság volt hogy kis kukacos....:)

továbbá annyira másak a kisfiúk és a kislányok már ilyenkor is.....

a kislányom önálló, nem annyira bújós, cserfes,

a kisfiam meg állandóan rajtam csüng , annyira anyás :)



nekem harmadikra lesz mindegy...akkor azt tervezem hogy megvárjuk a szülőszobát h kiderüljön a neme!!!

2012. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondva sokkal sokkal kíváncsibb voltam a másodiknál! Az elsőnél (mondjuk éreztem hogy fiú lesz de bizonyíték nem volt rá) még oly mindegy mi lesz:)

Nekünk 24.héten derült ki hogy kisfiú az első. A másodiknál meg már alig bírtam a 16.hetet kivárni hogy 4dre menjünk és kiderüljön TÉNYLEG KISLÁNY e ahogy érzem, szerencsére az lett:)

A harmadiknál viszont egyáltalán nem érdekelt és én is úgy voltam vele hogy ha a szülőszobán derül csak ki, azt se bánom, de sajnos " lelőtték" a poént az egyik nem fizetős Uh-n hogy a kislegénynek ez meg az...úgyhogy megtudtuk végülis hamarabb.

2012. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ajaj, de még mennyire, sőt! Mindig is egy fiút és egy lányt szerettünk volna, de a sorrend nem volt lényeges. Miután az első fiú lett, nagyon drukkoltunk, hogy a kistesó lány legyen. Az lett! (Persze, ha kisfiú lett volna, őt is szeretnénk nagyon.)
2012. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én már most is megvárnám, mert az tök izgi lehet. De nem merem, mert mi van, ha fiú és nekünk semmi fiús cuccunk sincs, mert egy babát terveztünk :)
2012. nov. 15. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:

3 gyerek van


egyiknél sem akartam előre tudni majd szülésnél :-)

legalább 1 dolog legyen amire várok izgulok


a genetikai vizsgálaton is hülyének néztek emiatt a csaj vagy 10 x kérdeztem h biztos nem akarom tudni

2012. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi a 2. babánál meg sem kérdeztük a nemét. Elsőre kisfiunk született, Őt tudtuk már a 18. héten. Aztán volt egy vetélésem, és utána nagyon gyorsan újra terhes lettem. Közhely, de nálam nagyon igaz volt, hogy tök mindegy mi lesz, csak egészséges legyen. Kislány lett. :)
2012. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jajj közben jött egy csomó válasz. Szóval a szülőszobát várnám meg azzal, hogy kiderüljön.
2012. nov. 15. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:

az elején mikor ilyen 52-es ruhák kellenek vegyetek uniszex ruhákat(régiek közül is azt válogasd ki), utána meg ha fiú akkor vesztek neki, ha kislány előveszed a régit!


úgy is tavaszi baba lesz, nem kell neki olyan hű de sok cucc az elején...

2012. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tisztára izgalomba jöttem :) Bár ez csak akkor működhet, ha a férjem is beleegyezik... Nemsokára rá is tudok kérdezni :)
2012. nov. 15. 14:43
 10/16 anonim ***** válasza:
A másodiknál megőrültem volna,ha nem tudom meg!2 fiút szerettünk volna, azok lettek:)
2012. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!