Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok év után terhes lettem,...

Sok év után terhes lettem, sajnos méhen kívüli volt kb 4-hetes voltam (3 mm) volt. A jobb petevezetékem eltávolították! Szeretnék babát, de félek, hogy újra méhen kívüli lesz! Van itt olyan aki ezt átélte?

Figyelt kérdés

És utána méhen belüli volt a baba?

Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok :)

28 N


2019. márc. 7. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szia. Sajnálom nagyon. Nekem 5 éve volt méhen kívüli ami műtét nélkül zajlott le. 2017 Ben volt méhen kívülim újra júniusban amikor eltàvolítottàk a jobb petevzetèket

2 ciklust vártunk és az első próbálkozós hónapban eredmény lett 😍

Most itt játszik mellettem a 10 hónapos gyönyörű kislány.

1 petevezetékkel testvér projektbe kezdünk mostantól.

Drukkolok. Látod minden lehetséges. Ne add fel. Tudom szomorú vagy. Én nagyon kivoltam borulva

Zokogva toltak anno a műtőbe

És most??? Boldog anyuka vagyok. Drukkolok nektek

2019. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavaid!

Most nagyon nehéz....de nem adjuk fel😍

Írhatok neked pü-et?

2019. márc. 7. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Nekem 2éve volt méhen kívüli terhességem.Jobb petevezetéket vették ki.Majdnem ott maradtam...Ahogy lehetett próbálkoztunk,azóta sem sikerült sajnos.😞😔 Most kezdjük a kivizsgálásokat.
2019. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1es vagyok,természetesen persze 😊
2019. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as nagyon sajnálom!

Sok sikert és kitartást kívánok nektek!

2019. márc. 8. 05:59
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia ! Tavaly Augusztusban volt méhen kívüli terhességem ! Engem methrotexat gyógyszerrel kezeltek aminek a lényege hogy kioli a terhességi hormont és a terhesseget is a szervezetből ! Ellenben 3 hónap szünet javasolt !

Decemberben Szabad utat kaptunk és január elején már pozitív tesztem volt ;) 11 hetes és tökéletesen jó helyen van !ne félj nem lesz semmi vaj ! Nekem azt mondta a nőgyógyász hogy sokkal nagyobb eselye van egy egeszseges terhessegnek mint ismét egy méhen kívülinek !

2019. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ős

A gyogyszerről nekem azt mondta az orvos,hogy a sok mellékhatás miatt nem ajánlott !

Neked erről mit mondott?

2019. márc. 8. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Semmi mellékhatása nem volt ! Annyira kellett vigyazni hogy 3 ciklust ki kellett hagyni metz addig tart kiürülni és ha előbb esik valaki teherbe az veszélyes. Nekem azért is volt gyógyszeres kezeles mert meg szerettünk volna tesot a fiúk melle így minden áron meg akarta menteni a petevezeteket a dokim
2019. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1-es írtam :)
2019. márc. 9. 12:43
 10/11 Arya93 válasza:
Szia. Nekem is méhenkivülli volt augusztusban. Eltávolították a bal petevezetőmet. Azóta sikerült nektek a baba? Remélem, hogy igen. Én is szeretném de egy kicsit kettős érzésem van, nagyon félek attól, hogy megismétlődik.
2019. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!