Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyikkel járunk...

Nini24 kérdése:

Szerintetek melyikkel járunk jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kiscsajnak lenne, de uniszexnek is kell lennie, ha jön a 2. baba, legyen neki is jó :) Az ár mindegy, ne aszerint döntsetek. Hasznosság, adatok, tapasztalatok alapján esetleg! :)

Köszönöm!

28 hetes kismama


2010. júl. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második tetszik jobban, és most már azt, vagy valami hasonlót választanék. Mi sokat mentünk kocsival (őszi baba) és ilyenkor a bébihordót cipelhettük, ahelyett, hogy a babakocsi állványára csatlakozva tolhattuk volna.
2010. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőn csatloztatható a vázra. Tehát gyakorlatilag egyformák ilyen szempontból...Így is a 2.?
2010. júl. 2. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag egyformák.most nagyon nem olvastam a részleteket.kinézet alapján az 1. választanám.

viszont azt a szempontot nézd,hogy melyik a könnyebb súlyú,melyiket könnyebb összeszerelni.

2010. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elsőnél vonzó, hogy dönthető a mózes is, azaz emelhető, mert a baba egy idő után már unatkozik felfelé nézve, viszont a sportrészhez még kicsi. Illetve jó, hogy teljesen vizszintesig dönthető a sportrész is. Az is tetszik, hogy elég jó párnázottnak tűnik a sportrész.

Ami a másodikban nekem jobb: minősitett hordozó - ezt nem irta az első, hogy milyen biztonsági előirásoknak felel meg, - illetve 2 év garancia, nem 1. Az elsőnél nekem kérdés, hogy hol tudod azt az 1 évet érvényesiteni, hol van szerviz, ha kell.


Üdv,

Kata

2010. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első talán 1 kilóval könnyebb, tényleg csak 1 év van rá, Bőcsön van a forgalmazó, nála lehet érvényesíteni a garit. Ez nekem sem tetszik :( A mózesben mindkettőnél emelhető a fejtámla,az 1. talán kicsit szélesebb (1-2 cm) a második hosszabb. A 2.kicsit nehezebb talán, de van neki kis foganytúja, amit meg leht fogni, ha megemeled. az 1-nek nincsen :( Mindkettőt láttam életben, az 1. nekem kicsit gagyibbnak tűnt, de már lehet, csak beképzelem :) kezdek beleőrülni a babakocsi nézésbe :) Nincs olyan, ami minkettőnknek jó. Mármint babának és nekem is. ezek a kocsik nekem nehezek, viszont babucinak kényelmesek. és ez a lényeg. bár 14-15 kiló talán nem is olyan nehéz... Nem nagyon kell majd vele bkv-znom, meg lépcsőznöm. Köszi az eddigieket lányok! szép estét! :)
2010. júl. 2. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]


Minőségi, jó babakocsi. Minden része magasan az elvártaknak megfelel.

2010. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már drága, a másik kettő közel egy árban van... :(
2010. júl. 2. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
21:13-as vagyok. Nekem igazándiból egy jótanácsom lenne minden leendő anyukának saját tapasztalaton alapulva: elsőre gagyi vagy használt babakocsit kell venni, mert a gyerek tudi nem akkora lesz vagy nem úgy szeret sétálni, ahogy épp a csili-vili új babakocsi hozná... Mi egy Quinny Buzz-t és egy CAM Pretty Evolution-t emésztettünk fel a gyerek 9 hónapos koráig, és végül egy Peg Perego Pliko P3-nál kötöttünk ki a gyerek méretéből (pedig nem nagy) és nézelődési vágyaiból tanulva... A travel system nagyon vonzó és divatos, de gondold végig, hova teszed, hogy hajtod össze, befér-e mellé a bőrönd/vásárlás, ha elutaztok. A lakásban sem könnyű tárolni, és a hordozóik is gagyik, már elnézést. A jó minőségű autós hordozók sosem ezekhez a márkákhoz tartoznak, és a babának sem egészséges a mai divat, hogy a mózes helyett abban sétáltatják. Úgyhogy a mai agyammal a köv gyereknek egy Peg Perego 2 funkciósat fogok venni, ami mózessé alakitható, vizszintesig dönthető, később pedig sport kocsiként használható. Nagy, kényelmes, összecsukható. A hordozó pedig már megvan, marad a kocsiban, és majd átültetem a babát, nem akkora trauma az azért :)
2010. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Peg Perego Pliko P3-as linkes vagyok.

Hidd el, mi is 4 babakocsit emésztettünk fel, és egyedül ez a Peg Perego felel meg minden követelménynek.


Itt van mégegy link:

[link]


Gondold át, hogy mi a drága, egy gagyi babakocsi és utána mégiscsak jobbat venni vagy meggondolni a tanácsunkat.

2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám.
2010. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!