Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 27. hétben járunk és még...

A 27. hétben járunk és még csak 2 kg-ot híztam, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel cseszeget, de én és a baba is jól vagyunk, mindent megeszek, amit csak megkívánok. A kisfiammal 8 kg-ot híztam, azt hittem a kiscsajjal feljön min.10.
2011. jún. 23. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Amíg a pici odabent szépen fejlődik, addig nincs gond. én egy dekát se híztam, pedig sokat ettem... igaz, nyár volt, friss zöldségek, gyümölcsök özöne... A kislányom pont jó súllyal született :) az orvosom végig azt mondta, a kicsi úgyis elvesz mindent, amire szüksége van... Különben még most jön a hízási időszak java, nem hiszem, hogy csak 2 kiló lesz a végéig :))) Persze, ha marad, az se gond!
2011. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 4 kilot fogytam az elso 3 honapban, es minden oke
2011. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked! Én 25 hetes vagyok szintén második babával, kisfiam 2 éves, pedig állandóan futok utána, mégis feljött már 5-6 kiló:-(

Kisfiammal 13-at híztam a végére, most sem szeretnék túllőni ezen:-)

Mondjuk nem tudok diétázni, igaz nem is tömöm magam se édességgel se zsíros étellel, ugyanúgy normálisan eszek mint a várandósság előtt:-)

Ne aggódj, nem baj egyáltalán, hogy nem híztál eddig többet! Inkább légy büszke rá:-))

Üdv!

2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked! :)

Én 28 hetes vagyok, 9 kilónál járok...

2011. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem irtad, hogy milyen sulyrol/magassagrol inditottal es mennyire vagy izmos.

Mert ha normal testalkatrol inditottal altalanos izomtomeg mellett, akkor teljesen jo a ket kilo.

Ha viszont mondjuk 175 cm-hez vagy alapban 50-55 kg, mindez szinte tomeny izomban, akkor igen, keves a ket kilo, mert mar parnasodni kellene. Kiveve, ha az izomtomegbol vesztettel valamennyit es az ment vissza zsirban/vizben, plusz meg erre ket kilo, mert akkor szinten nem baj.


Szoval ne izgulj.

2011. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 172cm magas vagyok és 68kg-ról indultam.Sportos testalkat vagyok.
2011. jún. 23. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is a 27-ik hétben vagyok, és szintén +2 kg-ot híztam eddig. A kisfiammal 14 kg-ot híztam. Kíváncsi leszek mennyivel megyek szülni.
2011. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szülésig híztam 2 kg-ot...szóval szerintem nem kevés.

3000 gr-al született a babám :)

2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!