Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A meforal miatt vagy a terhess...

A meforal miatt vagy a terhesség miatt vagyok rosszul?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hetes terhes vagyok ,picit több ,mint egy hete kellett elkezdenem a Meforal 500 szedését.1 hétig fél szem reggel,1 hét után +fél este.Később bevehetem egyszerre.

Eddig semmi terhestünetem nem volt maximum a cicifeszülés,de gondolom az az Utrogestan miatt van. Tegnap előtt kezdtem az esti fél szemeket is.

Tegnap halványan éreztem egy kis émelygést evés után.De ma ez még intenzivebb. EZ szerintetek a Meforaltól van vagy a terhesség miatt?


(Kicsit aggódok,hogy nincs terhestünetem.Úgy érzem,mintha nem is lennék terhes.Szóval örülnék egy kis hányingernek ,ha a baba okozza :D)



2019. márc. 9. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
A fiammal nulla terheségi tünetem volt. Állo. Volz az egész. A másodikkal 5héttől hányinger, és hányás,még a missed abb reggelén os, éedig már 1hete nem volt szívhang. Hatmadikkal pokoli egész napos hányingerem volt 7héttől 15ig. Ne akard, borzalmas és nem jelnti azt hogy minden rendben legyen...
2019. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van
2019. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!