Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy careblue digitál...

Csináltam egy careblue digitális tesztet. Azt jelezte hogy negativ viszont benne 2 erős vonal volt a tesztcsikon. Járt már valaki igy? Melyik eredménynek hidjek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 02:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell szétszedni, felesleges. A negatív, az negatív. Van rengeteg ilyen kérdés, keresd vissza.


Remélem, hogy ilyen helyesírással nem akarsz gyereket.

2019. márc. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert akinek rossz a helyesírása annak ne legyen gyereke?! Miért?
2019. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ennek a tesztnek amikor 3 csik van. Azt hiszem olyankor lozitiv. Itt lattam mar tobb kerdesnel. De felesleges szetszedni! A negativ az negativ!

Gondolom a hasznalati utmutato sem irja, hogy a teszt elvegzese utan szedjuk darabokra!😄

2019. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
A digitális teszt nem ugyanolyan módon működik, mint a sima, így semmi értelme szétszedni. Elég egyértelmű az eredmény.
2019. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Az úgy szép. :D

Melyik része nem volt neked egyértelmű a negatív szónak?

2019. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Igy nez ki a Clearblue pozitivan belulrol. Felul 2, alul 1 csik 4-5 hetes varandossagnal.

[link]

2019. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
ugy a hatuljat szet kell szedni, mert ki kell venni belole a ket pici elemet, csak utana lehet kidobni, a ket elemet meg nyilvan az elemgyujtobe.
2019. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
#3, de pont ezt irja a hasznalati utmutato :D De nyilvan mas celbol, utolso voltam.
2019. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Küldő: Leheletnyi Proton

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 17:01

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Csináltam egy careblue digitális tesztet. Azt jelezte hogy negativ viszont benne 2 erős vonal volt a tesztcsikon. Járt már valaki igy? Melyik eredménynek hidjek?

"Mert akinek rossz a helyesírása annak ne legyen gyereke?! Miért?"

Az üzenet: Mert nem kell még eggyel több analfabéta ebbe az országba, azért.



Ne ítélkezz, nem tudhatod, hogy ki miért ir úgy, ahogy. Lehet külföldi, akármi. A mondandóját megértettük, segítettünk neki és csak ez a lényeg.

Nem kell az élő fába is belekötni állandóan.

2019. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Akkor is teljesen feleslegesen szedte szét azt a nyamvadt tesztet.

Negatív lett, el kell fogadni. Ha továbbra sem jön meg neki, tesztel megint.

A működési elveket meg hiába is magyaráznám neki, de akkor “hidje” azt, hogy terhes, és a teszt az selejtes. Biztos könnyebb lesz a kicsi lelkének.

2019. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!