Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaralás 5 hónapos terhesen?...

Nyaralás 5 hónapos terhesen? Merjem be vállalni?

Figyelt kérdés

Januárban le foglaltunk egy 7 napos nyaralást Sidében. Aztán február közepén kiderült hogy terhes vagyok. Pont akkor leszek az 5 hónapban.

Párom nagyon ellene van. Szerinte sem a repülés, sem a meleg (Június) illetve a környezet változás nem tesz jót. Sőt esetleg össze szedek valami fertőzést.

Egyrészt igazat adok neki, meg vártuk is nagyon a babát. Másrészt jót tenne a kikapcsolódás és ha a doki is rá bólint szívesen mennék.



2019. márc. 9. 23:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennék. Minek? Menjetek a Balatonra.
2019. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Fogalmam sincs, hol van Side, de én az utolsó mondatodban látom a választ: kérdezzétek meg az orvost, mit tanácsol. Ha ő (=szakember) nem tartja problémásnak, akkor párod (=laikus) milyen alapon ellenezné? (Ha az orvos nem tanácsolná, gondolom te sem akarnád.)


Az is lehet, hogy pont oda, pont úgy (repülővel) nem tanácsolja, de közelebbi, megfelelőbb helyre igen. Akkor ahhoz igazodjatok.

Egyébként tökéletesen megértem, hogy vágysz a kikapcsolódásra. Ha megszületik a baba, utána már a nyaralás is sok évig más lesz.

2019. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
én se mennék! max. Magyarországon belül, de én paramami vagyok
2019. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Én is paramami vagyok. Én még pestig se mertem elutazni. (1600km lett volna, és vonattal, több átszállással, akkor még nem tidtam hogy terhes vagyok) utána derült ki de én inkább lemondtam a hotelt, mindent, jegyeket, pénzt nem adták vissza mindegy, de én inkább otthon maradtam, föleg hogy nem bírom a hosszú utazást.
2019. márc. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

En 28hetes terhesen lementem Horvtorszagba, bar mi kozel lakunk a hatarhoz es kozeli tengerparti reszt is neztunk ki direkt emiatt.

Emelett olyan extre biztositast jotottunk, h helikopterrel haza is hoztak volna, ha kell.

Szoval, en mennek nyaralni, de mondjuk lehet nem repulovel, ez igaz, bar fogalmam sincs hol van Side, autoval nem megkozelitheto?

2019. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Törökországról van szó. 3 órás repülő út
2019. márc. 10. 00:04
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Isten ments. Amúgysem szeretem a törököket
2019. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha az orvos rábólint, menj nyugodtan. Tesómék is voltak ennyi hónaposan, még messzebb is repülővel. Itt GYIK-en mindentől rettegnek, főleg ami nem európai.
2019. márc. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Én is ennyi idős terhesen voltam pont ott tavaly. Nem volt semmi gond. Medencébe nem fürödtem csak a tengerben. Volt a szállodába egy másik magyar család az anyukának nálam is nagyobb hasa volt úgyhogy nem egyedi ez. Persze orvos mindenképpen bólintson rá majd
2019. márc. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Én is annyi leszek a nászutunkon, mi tuti megyünk. A doki az mondta, lehet, csak kell igazolás arról, hogy terhes vagy, hogy a reptéren ne röntgenezzenek.
2019. márc. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!