Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-33 hetes terhesen mennétek...

31-33 hetes terhesen mennétek külföldre (Franciaország) nyaralni autóval?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hááát, határeset. Ha mész, akkor kérj kétnyelvű állapotjelző dokumentumot előtte az orvosodtól és pakolj fel minden orvosi leletedet is. Ha bármi miatt ellátásra szorulnál, tudjanak miből tájékozódni a helyi orvosok.
2014. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem... :)

Most 36 hetes vagyok, Balcsin voltunk csak picit, idén külföldön nem.

Előző terhességemnél 26 hetesen voltunk Horváto-ban, 2 napig az ágyban voltam, m fájt a hasam, teljesen be voltam pánikolva mi lesz velem. Úh idén nem mertem belevágni. :)

2014. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első gyerekemmel, még 40.héten is bicikliztem és csavarogtam

most 34 hetes vagyok, folyamatosan keményedek, múlt héten esküvőre voltam hivatalos oda sem mentem el, nem tudok ülni sem, állni sem, ez már a kínlódásos fázis

2014. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan én még csak 23 hetes vagyok, de a kérdésre válaszolva én biztosan nem mernék menni:)

Nem kockáztatnék! Persze azt gondoljuk mi baj történhet,de.... Mi van ha mégis?! Nem mennék:)

2014. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom a kérdezőnek nincs semmi baja és az utazást is bírja. Én csak azért nem mennék, mert amúgy sem mennék ilyen messzire autóval. Nem azért mert rosszul vagyok, egyszerűen nem bírom idegekkel. :) Semmi bajod nem lesz, ha vágysz, nosza. Ha mégis lenne vmi, ott sem kapnál rosszabb ellátást mint itthon, ez nyugtasson meg. Mégsem Kelet-Afrikába készülsz. :)
2014. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gabszem ***** válasza:
nem igazán szerencsés, én ennyi idősen esetleg belföldre mennék. De ilyen hosszú autóút nem túl jó terhesen. Ha nagyon muszáj menni, akkor viszont óránként ki kell nyújtózkodni
2014. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem mennék. 24 hetesen voltunk Olaszországban (ha jól tudom Francia messzebb van) autóval, majd meghaltam a 8 órás út alatt, nagyon fájt a derekam, a lábaim, a hasam... Pedig amúgy nagyon jól bírom a terhességet. Hiába álltunk meg másfél óránként...

Én most 32 hetes vagyok, nincs az az isten hogy elinduljak még egy ilyen útra ennyi idős terhesen... :)

2014. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én mennék. Előtte orvos véleményét kikérném,és vinnék minden papírt,utánanéznék az ottani kórházaknak,felírnám a mentő telefonszámát. Ezeket elővigyázatosságból. Az autóban hátul ülnék,hogy esetleg a lábam fel tudjam tenni,rengeteg vizet vinnék,a kocsiba ablak lehúzva a levegő miatt,és szalmakalap lenne rajtam.
2014. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mernék belevágni. Valljuk be Franciao.nem itt van. Fiatalabb terhesség esetén talán bevállalnám, de ennyi idősen nem.
2014. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hatarozottan NEM! a dokid mit mond?
2014. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!