Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi stressz belefér a...

Ennyi stressz belefér a terhességbe? Szülés plusz államvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom, korai az aggodalom.... 2 hete derült ki, hogy terhes vagyok. Így ugye december eleje a várható időpont. Most decemberben kellett volna végezzek, de nem jött össze meló miatt, így szeptembertől újra suliba járok, decemberben pedig államvizsga. ( Másoddiploma rendes munka mellett, nem egy átbulizott este terméke😂) Kicsit aggódom, nem lesz e sok esemény decemberben😂 és ez nem az csak menjünk el, mindenkinek minden sikerül, szóval tanulós, magolós stresszelős... volt már valaki hasonló helyzetben?
2019. márc. 13. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen en baba mellett csinaltam meg az egyetemet de nem orultem ennyire mint te sot.. A baba megvan imadom a diplomam is meg lett de vert izzadtam mire meglett terhesen plusz szules utan meg keszulni ra aztan vizsga.. Nagyon nehez
2019. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól értem, ez már eldőlt.

Nekifutsz, aztán meglátod, mennyit bírsz...

2019. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én jogi egyetemen állam vizsgáztam, katasztrófa volt. Baba folyton sirt, nem túlzok 0-24.. így tanulni..


Végül befejeztem, de rossz elmenykent maradt meg, másként csinálnám.


De tulelheto. Azóta gyerkőc is iskolás, kis teso nagycsoportos, és már pocakban a hármas számú. Így meló mellett kisebb a stressz, pedig jogászként dolgozom😂


Azért kitartast és sok boldogságot!

2019. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Hogy jön ki a december eleji időpont? :O


Csak mert nekem egy hete derült ki, és november 11. a dátum.


Amúgy a stressz miatt nem aggódnék már olyankor. Meg az államvizsgán is elnézőek szerintem.

2019. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Mivel másoddiploma, kb. tudod, mire számíthatsz egy államvizsga előtt/alatt. Csak te tudod, mennyire stresszes, az tuti, hogy a baba nem fogja megkönnyíteni a dolgod.


Engem is érdekel, hogy hogy jött ki a dec. eleje? Elszamoltad?

2019. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi stressz belefér.

De ha dec eleje az időpont, az születhet nov közepétől dec közepéig szinte bármikor. Így is belefér az államvizsga?

2019. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
NEM lehet dec eleje az időpont, biológiai képtelenség.
2019. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, csak plusszba volt egy 1,5 évesem is. Szerintem egyáltalán nem lesz gond. Időben kezdj el tanulni, van egy csomó időd. Napközben alvásidőben és este miután letetted a kicsit tudsz tanulni.
2019. márc. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyes leszel,megoldod,bár könnyű dolgod nem lesz.
2019. márc. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!