Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten lesz a genetikai...

Jövőhéten lesz a genetikai ultrahangom. Akkor leszek 13+1 hetes. Meg tudják már állapítani a nemét?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
50-50%, attól függ hogy mutatja magát
2019. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Előfordulhat de többnyire ilyen korán még ha mernek is valamit mondani azt nem lehet még biztosra venni. Ilyenkor mindkét nemnél dudor van a lábak között, én laikusként pl simán fiúnak mondtam volna a lányomat.
2019. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Megtudják.

80% lányt mondtak, fiú lett :)

2019. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én ma voltam, 13 hetesen pont (13+0). Nekem nem tudta megmondani a szonográfus. Azt mondta ilyenkor semmi nem látszik igazan még, hülyeséget meg nem akar mondani. De olyan jó élmény volt 20 percen keresztül nézegetni ahogy mocorog, jól érzi magát, rugdal stb.. hogy teljesen el is felejtettem hogy mennyire akartam tudni a nemét. Amúgy ha prenatestet csináltatsz pl akkor vérvétellel már meg tudják mondani ha nagyon fontos. (Pl bármilyen genetikai öröklődés lehet ilyen nemhez kötött..) De a 16. Heti ultrahangon már tutira megmondják, azt meg már ki lehet bírni szerintem :)
2019. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindkétszer megmondták hogy fiu :) azok is lettek :) a fiút könnyebb megállapítani mint a lányokat ,de legfőképp ehhez mutatnia kell magát :)
2019. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a Czeizel intézetben volt a genetikai UH, ott azt mondta a doktornő, hogy tudna tippet mondani de nem akar, mert beleéljük nagyon magunkat és lehet nem is az lesz. A 19 hetes UH-n viszont már gyönyörűen látszott minden, még én is egyértelműen láttam, hogy kislány :) Nekem jó volt így, addig meg maradt az édes bizonytalanság.
2019. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
13+3 naposan nekem még tippelni sem tippeltek, mert takargatta magát a baba. A 19. héten kaptunk először tippet, de az azóta tartja magát, szóval valószínűleg szülésig már nem változik, de azért készülünk másik névvel is :)
2019. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vicky92 ***** válasza:
32%

Szia!

Nekem 15+5 hetesen sem tudták megmondani, sztem a te várandósságod is kicsi lesz hozzá,bár biztos szakember válogatja...

Viszont én örülök neki hogy tippet sem mondott a nőgyógyászom. ( Németországban kizárólag szülész-nőgyógyász vezeti a terhesgondozást hál'istennek.)

Ha nekem tippeltek volna tuti szaladtam volna az első bevásárlóközpontba kislányos vagy kisfiús holmikat összevenni...

Persze így is veszünk unisex dolgokat, 2hét múlva megyünk akkor 20hetes leszek,reméljük kapunk érdemleges infót😊

Boldog babavárást!😊

2019. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 majd meglátjuk akkor mi lesz 😊
2019. márc. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!