Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külsőleg meg lehet állapítani...

Külsőleg meg lehet állapítani valakiről, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk az elején van, így hasa még nincs.
2018. ápr. 20. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem ameddig nem óriási a pocak. Rólam pl. a 30. hétig senki meg nem mondta volna hogy terhes vagyok mert jóllakott pocakom volt másról meg nem látszik.
2018. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És viselkedésről?
2018. ápr. 20. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Viselkedés nem nagyon változik, így arról nem. Maximum nagyon extrém esetben (pl. eddig elszívtál egy doboz cigit most meg hirtelen egyik napról a másikra teljesen leszoktál, eddig óránként ittál kávét, aztán hirtelen lecsökkentetted napi 1-re, eddig vedelted az alkoholt most meg mentes koktélt iszol). De aki nem cigizett, nem kávézott, egészségesen táplálkozott azon nem látszik semmilyen szokás- vagy viselkedésbeli különbség.
2018. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
:D Nem hiszem hogy egy terhes nő máshogy viselkedik. Esetleg érzékenyebben reagál dolgokra. Én pl. eléggé hisztis voltam az elején. Esetleg ételundor, hányinger, kopószaglás ilyesmi lehet még. Vagy később a vége felé már ilyen fura kacsázó járás szokott jellemző lenni.
2018. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Én a legelején állandóan ólomnehéz álmosságot éreztem,undorodtam minden édes dologtól( végig a terhesség alatt). Szóval a gyanú ott volt. :) Ha valaki jól ismert,és velem töltött legalább egy fèl napot,rájöhetett volna,de én a +tesztnèl elárultam minden rokonomnak,lévèn az esküvőm napján teszteltem :))



És állítólag megváltozik az arca annak,aki terhes. De ezt csak hallomásból tudom.

2018. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
terhességi tüentek pl:puffat arc,mensé és járása, kevés cigit szív vagy ne sziv,nem iszik alkoholt vagy alkohol menetset, hányás,kivánosság,boldog,sürün jár pisilni
2022. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!