Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Mit lehet tenni, ha nagyon megerősödtek a szőrszálak a testemen?

Figyelt kérdés
Eddig is meggyűlt a szőrzettel a bajom, de most a hasamon is megerősödött. a pihék megfeketedtek és nagyon csúnya. Ugye szülés után visszaáll?
2008. nov. 10. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz vele semmit se csinálni,nekem is csúnya a hasam,erős fekete szőrszálak lettek rajta pedig nem volt vele semmi baj.Valószínű a hormonváltozástól van.
2008. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos tenni nem tudsz ellene semmit, én is így vagyok ezzel.

Gyantázni a hasat nem szokták javasolni, szőrtelenítő kép szigorúan tilos. Úgyhogy borotvával neki lehet esni, és lehet reménykedni, hogy ettől nem lesz erősebb. Majd a szülés után pedig gyantáztatni.

2008. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben erre a néhány hónapra elfogadnám a dolgot és túltenném magam rajta és kivárnám a szülést, valamint egy pár hónapot, amíg rendesen beáll a mensi, visszatér a tested a régi kerékvágásba. Semmiképp sem esnék neki semmilyen szőrtelenítő módszerrel, főleg nem borotvával...

Én alapvetően nem vagyok szőrös típus, 25 éves vagyok, de a hónaljam úgy néz ki a mai napig, mint egy 12 évesé, tíz szár szőröcske nő csak ott. A lábamat epilálom, kb két-három havonta, mert nagyon lassan nő és ritkán, ha már ki van nőve, akkor is csak közelről látszik. Ennek ellenére most a terhességem 37. hetében már tele van a pocakom pihékkel, nekem ugyan szőkék (pedig barna vagyok), viszont rengeteg van és oldalról látszik szépen, ahogy megtörik rajtuk a fény. Korábban ilyen nem volt, egyet sem láttam baba előtt. Ennek ellenére nekem a dokitól a női rokonokig mindenki azt tanácsolta, hogy ne nyúljak hozzá, várjak vele, mert ez normális és a hormonháztartás változása miatt van, szülés után, vagy szoptatás után, ha vissza áll a régi rend, akkor ezek a pihék kifognak hullani, de ha hozzányúlok, akkor nagy eséllyel szőrt csinálok belőlük és nézhetem egy életen át.

2008. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!