Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tünetek enyhülése ugye nem...

A tünetek enyhülése ugye nem jelez bajt?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. Hétfőn voltam UH-n akkor volt 6mm a baba. Két napja kb elkezdett enyhülni a mellfájdalom és ma már annyira hányingerem sem volt viszont két napja köhögésnél, tüsszentésnél és hirtelen felállásnál kis szúrkálást érzek az alhasamban. Ugye ez nem azt jelzi, hogy elhalt a terhesség? Nagyon félek ettől és csak 3 hét múlva megyek Uh-ra. :( Volt így valaki?

2019. márc. 15. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt, hogy átmenetileg enyhültek a tünetek. Nem lett semmi baj, 2 hete született meg a kisasszony. :)
2019. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fiatallányka ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt,ne izgulj!

A 8. héten mintha ketté vágták volna minden tünetem, de semmi gond nem volt.

És sajnos csak 1 hétig tartott, a hányinger még utána visszatért egy pár hétre.

Boldog babavárást!

30 hkm

2019. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Én is kiélezve figyeltem magam és a tüneteimet, mert volt két vetélésem. Minden tünet csökkenést rossz jelnek véltem. Semmi gond nem volt. Két egészséges gyermek után biztosan mondom, hogy ott, amikor baj volt és nem éltek tovább az embrióim, tudtam, hogy vége. Az valahogy teljesen más érzés volt. Megfogalmazni nem tudnám.
2019. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális az aggódás meg a testi tünetek is én is végig aggódtam az első trimesztert. Egyik nap azt hittem hogy elmúltak a rosszullétek túl vagyok rajtuk, pár nap és visszajöttek :D a szúrkálás is normális nekem akkor fájg meg feszűlt a hasam meg a petefészkeim mikor nevettem meg tüsszentette.
2019. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!