Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 5. hét tünetek...

Betöltött 5. hét tünetek nélkül. Lombikos anyukák, ezt hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Erős pozitív tesztek 9.nap óta. Ma Et+16 van.

Tünet minimális, szinte semmi reggel, de napközben ez is elmúlik mindennap. Estére állandóan azt érzem, most megállt... majd reggel pozi a teszt.

10 nap van még uh-ig. Valami tanács, biztatás lenne valakinek?

Mekkora az esély, h még gond lehet?



2019. márc. 18. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek vannak tünetei, de gond bármikor lehet még szülésnél is.

Próbáld meg elterelni a gondolataidat, mert az idegeskedés nem használ.

2019. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem voltam lombikos, de csak a 7. héttől jöttek a tünetek. Nyugodj meg, minden rendben lesz! 😊
2019. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Két lombikterhességem volt. Ez sajnos ilyen... Nagyon idegőrlő ez az időszak, de nem akarlak elkeseríten azzal, hogy később sem lesz sokkal jobb. Mindig lesz min aggódni. Először a szívhang miatt, majd a 12. hetes UH, majd a következő genetikai...stb. És most még egy problémamentes terhességet feltételezünk.

Nekem mind a kettő nagyon-nagyon problémásra sikerült. Az utolsó pillanatig, folyamatosan aggódnunk kellett. Az első terhességemből sajnos el is vetéltem a 20. héten. A következőből meg épphogy sikerült megmenteni a babámat. Szörnyű volt... Én ez miatt nem szeretek terhes lenni. Sohasem féltem és féltettem még annyira, mint akkor.

Persze igyekezni kell uralni ezeket az érzelmeket, mert nem tesz jót a babának sem. Próbáld lekötni magad valamivel. Én puzzle-t raktam ki tömkelegével ebben az időben.

2019. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Az lemaradt, hogy mindkét terhességem tünetmentes volt az első trimeszterben, ami miatt én is sokat aggódtam, de nem ezen múlik/ múlott.
2019. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!

Nekem sem az eslő terhesség, de az elsőnél nem volt aggodalmam. Valahogy ott éreztem, h minden rendben. Itt az a rosszabb, h a tünetek nem olyanok.

Viszont most du. bedurrantak a cickóim, aminek nagyon örülök, hasonló kis jelekre vár az ember :) egesz másként érzem magam végre emiatt !

2019. márc. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!