Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimanó várandós csomaghoz...

Minimanó várandós csomaghoz hogy lehet interneten hozzá jutni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a Facebook csoportba, de egy hete várom a visszaigazolást. Van más módja?
2019. márc. 19. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Van lehetőség személyes átvételre, telefonon mindenképpen érdeklődj, hogy van-e nekik készleten, illetve hogy mi szükséges az átvételéhez.
2019. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem az internetes lehetőséget mert ott ahol lakok nincs lehetőség személyes átvételre
2019. márc. 19. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Interneten csak a csoporton keresztül lehet, mert oda teszik ki a linket, amin keresztül tudsz jelentkezni. De majdnem minden hónapban van lehetőség, illetve még egy ideig szülés után is, remélem sikerül, jó dolgok voltak benne 🙂
2019. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy talán ez adja a legjobb dolgokat. Csak fel sem vesznek a csoportba sajnos. 🙁
2019. márc. 19. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Csak a csoporton keresztül lehet.

A kiskönyved azon része ahol a várható szülés ideje van, legyen kitöltve, orvos által pecsételve és aláírva. Ez majd fog kelleni hozzá.


2 hónapja kaptam meg, 990 ft volt a szállítás.

Szerintem nem nagy durranás a tartalma.

Szórólapok, termék minták, gagyi cumis üveg.

A mamos cumi és a tej tároló zacsi volt az egyetlen ami nekem jól jött.

2019. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
pár napot várni kell hogy fel vegyenek a csoportba nekem is legalább 4 napot kellett várnom.
2019. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok véletlenül le maradt. nekem a promoboxos csomagban is elég sok termék minták voltak 2féle pelenka minta is volt közte :)
2019. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem át az enyémet. Íme a tartalma:

Egy termékleírás nélküli Sterifeed tejtároló "üveg" volt benne cumirész nélkül csak tetővel, egy MAM cumi, tejtároló zacskó, egy pár termékminta és egy rakás szórólap. Meg egy mini plüss képkeret, amit semmire sem tudsz majd használni.


Én is inkább a MAM cuminak örültem. Magyar oldalon semmilyen infót nem találtam a Sterifeedről, ok hogy nem okozott különösebb gondot elolvasni az angol nyelvű honlapot, de sokan vannak, akiknek meg igen. Rájuk is gondolhatnának. (Az ő kedvükért, hátha valakinek hasznos: sterilizálható, fagyasztóba tehető, és Standard európai mérettel rendelkezik, tehát elvileg a hasonló méretezésű mellszívók és cumis tartozékokkal összepasszol. Újrahasznosítható és el is dobható, nem okoz terhelést a környezetre nézve. Flatál, BPA és BPS mentes).

2019. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!