Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nativitas várandós csomag?

Nativitas várandós csomag?

Figyelt kérdés
Ha megvan a kupon kódom, már aznap érte lehet menni vagy ezt majd a 2 hét alatt leküldik? Elég ha telefonon mutatom a kupont? Illetve valaki igényelt mostanában? Mi van benne?
2019. márc. 14. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igényeltem, de sajnos nem kaptam meg, mert állítólag elfogyott.. Azóta nem érdeklődtem iránta.
2019. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vártam kb két napot és utána mentem el a kiválasztott patikába. Volt nekik raktáron, tudtak adni. Kódot nem kértek, de szerintem ez helye válogatja.
2019. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én aznap mentem de nem volt nekik, elkérték a számom, kb. két hét múlva hívtak hogy megjött, mehetek bármikor.

Még nem mentem. Azt mondták, vigyem a papírt, de végül is a telefonoson is ott van a kód.

2019. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is hianycikk volt,igy tegnap vettem at.

Kertek a kodot is.

Volt benne pampers pelus+torlokendo,a szokasos mecsek tea meg ilyen olyan teafuvek,bio oil, zendium fogkrem meg hippes eloke meg kiskanal.

Nekem megerte elmenni erte :)

2019. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már én is rég felvettem. Ezen kívül még a promó boxot is, amit egy app segítségével kapott kóddal, alma gyógyszertárban lehet átvenni. Abban is sok jó dolog volt. Amit nem vettem fel az a mini manó csomag, mert ott szállítási költséget kell fizetni. N nagy pénz, de nincs is benne olyan húha cucc
2019. aug. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!