Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tudta meg most februárban...

Ki tudta meg most februárban (2019), hogy várandós?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Milyen tüneteitek vannak?

2019. febr. 26. 14:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:

Ez a kerdesem: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


A 2. oldalon van a mai nagyon halvany pozitiv tesztemrol kep. Szoval en meg nem tudom biztosra, a fiamnal a 10-11.dpo korul volt ilyen a teszt.


Neha huzodik vagy szur a bal petefeszkemnel, mas tunetem nincs. Lelkileg ossze-vissza erzem magam, volt ma foldontuli bdogsag sirassal, meg kozombosseg is, mert mi van, ha megsem. Most eppen izgulok es remenykedem.


Te hogy erzed magad? Mikor teszteltel pozitivat? Miota varjatok?

2019. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Szio, mi 2 honapja probalkozunk elesben, 34 eves vagyok, elso babu.Elozo honapban volt egy nagyon koran elment kemiaim. Nekem mindig rendszeres ciklusom volt 31 naposak altalaban. Ilyen pozitivat en a ciklusom 29. napjan teszteltem, de akkor meg nem mertem elhinni, mert ebben a honapban abszolut nem ereztem peteerest, igy az se volt biztos, hogy egyaltalan volt. 2 naponta ment az agytorna igy erre se tudtam alapozni. 31.napon mar szep eroset teszteltem, es azota csak erosodott :) A nagy konyv szerint ma vagyok 5+0 heten :) Nodokihoz jovo csutortokon megyek. Tuneteim a brutal mellfeszules, derektaji fajdalom, iszonytatos faradtsag es a hasszurkalas. Semmi verzes vagy emelyges, hanyinger. kivanom a zoldsegeket, rengeteget pisilek es nonstop szomjas vagyok :) Drukkolok nagyon. Amugy nekem a predictor eraly-vel lett a legerosebb a testem, de a facelle-rol is leugrott a csik nemvart reggelen.


Ne stresszelj ra, amig nem jutok el dokihoz en is csak remelem a legjobbakat, hogy minden rendben. En egyebknet sportolok tovabb 2-3 naponta kocogok 8olyan lassan, hogy az mar szinte gyors seta es rendkivul jol esik, kitisztitija az agyat es a poci szurasokon is segit.


Amugy en honapok ota szedek folsavat, Gravidat es ami rengeteget segitett: maca Negra (dokim es mas is megerositette- brutal szepen rendbe teszi es egyensulyba hozza a hormonrendszert. :)


Drukkolok nagyon!

2019. febr. 26. 15:57
 3/51 anonim ***** válasza:

Koszi 😊 Te mikor tervezel dokihoz menni?


Mi kulfoldon elunk, itt elvileg a 9-12. het kozott van az elso uh, es mivel csak ez az egy vizsgalat van az elso trimeszterben, igy a 11. hetet szerettem volna megvarni a tarkoredomeres miatt, hogy akkor azt is nezzek mar meg, de valoszinuleg nem fogom kibirni addig :D


Remelem, hamarosan csinalhatunk egy 2019 novemberi babaink csoportot :)

2019. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Jovohet csutortokre kaptam idopontot, tehat akkor leszek 6+4 hetes, akkor allapitja meg, hogy jo helyen van-e 8nem mehen kivuli) es, hogy valoban terhes vagyok, majd kuldd vervetelre stb. nem vagyok kepben, hogy utani mikor lesz a kovetkezo, majd elmondja :)


En minden leheto vizsgalatra, genetika stb el akarok menni, a rizikos "korom" miatt. mennyi idos vagy? merre eltek? En is varom, hogy legyen egy friss mamis csoport :) Konnyebb egyutt :)

2019. febr. 26. 16:45
 5/51 anonim ***** válasza:
34 mar rizikosnak szamit otthon? Itt 35 felett van lehetoseg genetikai vizsgalatra. 31 eves vagyok. Menzesznek en 1 hettel kesobbet fogok megadni, hogy a vegen ne akarjanak idejekoran inditani.
2019. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban elunk.
2019. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hivatalosan 35-tol kell genetikai vizsgalat, de en ugy vagyok vele, hogy inkabb megnezetek mindent, hogy nyugodtan aludjak, amugy nem vagyok para mami :), de volt a tesom, veleszuletett veroer szukulettel es par honap utan angyalka lett, raadasul nekem mar 3x volt trombozisom (nezettem Leiden mutaciot, de allitolag nincs oroklott hajlamom), szoval inkabb biztosra megyek :) Opcionalisan itthon barmelyik kismama kerhet, termeszetesen fizetosek ezek. Nem tudom ott milyen az egeszsegugyi rendszer, de en az arcaba lepnek a dokinak aki csak azert mert menzi szerint szulnom kene beinditja ok nelkul a szulest. En mondjuk erosen afele hajlok, hogy magan korhazban szuljek. Eleg sok a doki a csaladban, raadasul batyam az egyik allami korhaz szuleszeten dolgozik szulo orvoskent... es azt mondta, ha lehetosegem van ra inkabb ne. :(
2019. febr. 26. 18:04
 8/51 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb az ötödik hétben vagyok.A mellem fáj de leginkább csak akkor érzem ha melltartót viselek.Hasam már a pozi teszt előtt elkezdett feszülni/két nap késés után csináltam/ez azóta tart.Plusz ma egész nap szurkál a jobb petefészkem körül.Hányinger,émelygés még nincs. Gyorsan elfáradok és folyton álmos vagyok. Csütörtökön megyek dokihoz,remélem jó helyen van és nem méhen kívüli.Két nap késés után délután teszteltem és a teszt csík erősebb volt a kontrolnál.
2019. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Ja és folyton pisilni járok 😊
2019. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Szia utolso, elso babu? Hogy-hogy ilyen hamar mesz? :) Lehet, hogy meg szinte semmit se fog latni, bar az 5. het az eleg tag :)
2019. febr. 26. 20:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!