Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggodalomra?

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

3 tesztem pozitív lett, nagyon boldog lettem, viszont 3. Napja néha-néha görcsölget a hasam, nagyon enyhén csak, szóval nem kibírhatatlan.

Kiszámoltam kb.a negyedik hétben járhatok, első babám lesz.

Nőgyógyásznál még nem voltam úgy gondolom korai még, de hamarosan megyek..😊

Tapasztalt kismamák véleményét szeretném kérni, mi a tapasztalatotok, nálatok is előfordult, hogy görcsöltetek (kb.olyan érzés mintha megakarna jönni)

Előre is köszönöm a válaszokat!😊


2019. márc. 20. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 15.ik hétig egyfolytaba gorcsolgettem. Magnéziumot szedtem rá és az segített mindig. Kezdj el szedni minnel előbb hidd el jobb lesz. Gratulálok:)
2019. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég sokáig, kb. fél időig éreztem minden hónapban az esedékes menstruáció környékén. Teljesen normális, ha nem vérzel.


5. héten már mehetsz dokihoz. Én akkor voltam és már a szívcső is pulzált.

2019. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1/2 Rendben, köszönöm a válaszod, megnyugtattál ezzel, köszönöm viszont gratulálok neked!😊
2019. márc. 20. 13:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszönöm a választ neked is, szintén egy megnyugtató komment!😊
2019. márc. 20. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezvolz, teljesen normális, kicsit átrendeződnek bent a dolgok, attól van ez a mensis érzés.
2019. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En 7 hetes vagyok es ugyancsak gorcsolok es faj neha a hasam. De az orvos azt mondta, hogyha verzes nem tarsul hozza vagy ha nem olyan eros a fajdalom hogy mozdulni se birok, akkor nincs gond.

Boldog babavarast kivanok neked!

2019. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan görcseim voltak, hogy azt hittem, ott helyben ájulok el, pedig azt sem tudtam még, hogy terhes vagyok. Ha tudtam volna, biztos nagyon megijedtem volna. Magnézium hatására jól csillapíthatóak, szedd nyugodtan :) És nyugi, normális, az enyém is itt ficánkol a pocakomban, 35 hetes :)
2019. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, gratulálok nagyon a picihez!😊

Nem rég számoltam ki kalkulátorral és 6 hetet számolt szóval már 1,5 hónapos lehetek, de hát majd a nődokinál kiderül!😊

2019. márc. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!