Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony kismamák! Nektek is...

Vékony kismamák! Nektek is nagyon nagyon feszül a bőr a pocakotokon? 25hetes vagyok, óriásit nőtt egy hét alatt a pocim, nagyon feszül rajta a bőr.

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.Majd megőrülök,úgy viszket néha hiába kenem és tocsog az olajban esténként
2019. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem!

Az utolsó 2hónapban kezdett el csak egy kicsit nöni, de akkor sem volt olyan nagy. Kb.6hónaposnak megfelelö pocakkal mentünk szűlni.

2019. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak az utolsó hónapban kezdett viszketni a hasam, a lábam és karom, mert vizesedtem kicsit. Első nézték nálad epe máj funkciót? Nem jelent jót, ha ennyire viszketsz. 38 hkm
2019. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekkel sem volt ugyan nagy hasam es keson is kezdett noni, de feszult rendesen a bor es meg a hasizmom is az utolso trimeszterben. A harmadik babaval meg friss az elmeny, a ket nagynal mar nem emlekszem hogy volt ez.

Voltak pillanatok, amikor azt hittem, hogy szetszakad a borom is, meg a hasizmom is. De kibirta .:)

2019. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hátha már most ennyire feszül-viszket...sajnos nem fogod megúszni csík nélkül :/

első terhességemnél csak a végén viszkettem nagyon 1-2csíkom lett...hát most a másodikkal már kb. 27-28.héttől borzasztóan viszketett és csíkosodtam :( szart se ért ez a drága biooil -.-

38 hetes vagyok, és annyira megrepedt a bőr...hogy kellemetlen,ha valami hozzáér

2019. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát azok a csíkok nem is fognak eltűnni, úgyhogy jobb belenyugodni. Ha csak nem vagy hódi pamela, mert sok pénzzel mindent még lehet oldani.
2019. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös a viszketés nem függ össze a csíkokkal.
2019. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem függ össze! Nekem viszketett szinte végig és egy db csikóm nem lett
2019. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*csíkom
2019. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak a tapasztalatom írtam le, nekem mindaddig nem viszketett, míg nem repedt a bőröm

ebből gondoltam lehet összefüggés 😊


5-s voltam

2019. márc. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!