Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák, ti mikor...

Kismamák, anyukák, ti mikor mentetek újra fodrászhoz, kozmetikushoz? Mikor éreztétek újra nőnek magatokat?

Figyelt kérdés
Mikor foglalkoztatok újra magatokkal gyerek után?

2019. márc. 16. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Én nem ettől éreztem újra nőnek magam, hanem a férjem visszacsatolásaitól. Egyébként pedig azonnal foglalkoztam magammal, alap volt a tiszta, illatos külső a szemem alatti karikák ellenére is.
2019. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem éreztem magam annyira nőnek, mint amikor megszülettek a lányaink. Egyébként ahogy hazamentünk a kórházból, ugyanúgy foglalkoztam magammal, sosem volt szőrös a lábam, zsíros a hajam vagy lepattogott a körmöm azért, mert baba van a háznál.
2019. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy értem, hogy csak a sminktől nő a nő.

Hanem picit szexibb ruha vagy bármi... amivel magadnak vagy párod szemében újra NŐ lettél, s nem anya?


Elsőnek köszi a választ!

2019. márc. 16. 19:32
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Hàt kellett 1,5 èv mire összekaptam magam.

Ettôl még àpolt voltam, de pl tornára akkor tudtam ùjra rávenni magam ès ùjra jòl èrezni magam a bôrömben.

2019. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Ez az amit sohasem fogok megérteni nőként.Amikor az anya elhanyagolja magát időhiányra fogva. Én egyedül neveltem a gyerekem születésétől fogva,de ugyanúgy nem volt zsíros a hajam,szőrös a lábam,ha elmentem valahova,akár vásarolni is,nem szakadt ,hanyag ruhában. Nem volt lenőve a hajam soha. És minden nap főztem,mostam, takarítottam mellette
2019. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

4 honapos korában, amikor ujra rámjötteka terhesség előtti ruháim, akkoriban volt bennem valami erő nem tudom honnan, elkezdtem fittnesselni is otthon, de valahogy el is mult. Soha nem leszek màr az aki voltam. Bölcsibe oviba röhejes lenne szülőin felvenni pl miniszoknyàt meg ciklámen felsőket stb.

Felvettem az anyastilust, csinosan de szolidan alapelvvel, természetes haj, miegyebek.

Néha be is villan a párhuzam, amikor vajudásnál azt hittem nem élem tul, hogy tényleg ezzel meg is szűnt az a làny aki voltam, nem is éltem tul valahol.

Ma màr hiàba "üt be" néha a régi énem aki énekelve táncol a tükör előtt, mert pár perc és megy főzni mosni takaritani gyermeket vacsiztatni furdetni altatni es ágybarogyni.

2019. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%

Szülés előtt közvetlen mentem fodrászhoz festetni , olyan kb. nyolc hetente festetetem a hajam , gyorsan nő úgyhogy a baba nyolc hetes korában mentünk kb. 2 óra volt kocsival az út ( külföld, nagy távolságok ), mikor odaértünk a közelben, megszoptattam egy kávézóban, utána mentem a fodrászhoz addig a férjem maradt vele a kávézóban,aludt a babakocsiban , amikor kész lettem, odamentem vissza , úgyhogy akkor megint megszoptattam és úgy indultunk haza.

Császár után lapos , feszes hassal mentem haza, a szoptatással rengeteget fogytam , úgyhogy torna meg ilyesmi nem kellett. A ruhatáram, stílusom nem változott.

2019. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Másfél hetes a lányom. Friss pedikűrrel, frissen festett szemöldökkel, megmosott hajjal mentem szülni, azóta is kétszer volt hajmosás pl., rendben vannak a kézkörmeim, látogatókat rendszeresen sminkben, normális ruhában fogadok. Nem volt célom sem terhesen, sem most elhagyni magam. Nyilván a gyerek az első, az ő igényeit elégítem ki először, de utána amíg alszik két-három órát, vagy nézelődik a kiságyban, kényelmesen rendbe tudom tenni magam is, max. annyi, hogy a saját alvásidőmből áldozok fel erre.
2019. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanúgy adok magamra a környezetemben vannak rosszmajuak akik szerint ez az első nem a gyerek mert errefele az a divat hogy ellaposodsz
2019. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Mindkét szülésem után kellett 6 hónap mire azt a döntést hoztam, hogy rendbe vágom magam. Fodrász manikűr ilyesmi. Felújítottam a ruhatáramat is.
2019. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!