Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok szomorú, hogy lány?

Miért vagyok szomorú, hogy lány?

Figyelt kérdés
Úgy indultunk neki, hogy mindegy, mi lesz, és így is éreztem. Aztán mikor kiderült, hogy lány, akkor a párom nagyon örült, én meg elég visszafogott vagyok. De miért? Titkon fiút szerettem volna, vagy mi? Engem nagyon fiúnak vártak anno a szüleim, és vagy 6 éves koromig folyton fiú akartam lenni - talán emiatt vagyok ilyen furcsán most?
2010. júl. 3. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én fiút akartam eleve, de megírom őszintén ha lányt mondanak, akkor 3 pillanat múlva átállt volna az agyam "lányra", mert amikor nézték a nemét, úgy voltam vele, mindegy csak egészséges legyen.

A lány is aranyos, a fiú is, mindegy. Csak én azért akartam először fiút, hogy beleszokjak, mert az volt a "hülye" elképzelésem, hogy a lánykát majd fésülgetni kell, meg csinosítgatni-én meg nem vagyok vmi nagy tehetség ebben. De ha lányom lenne, szerintem tutkó belejöttem volna.

2010. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Örülj neki. Én életem ajándékának tartom hogy megadatott egy kislány. Még csak 3 éves de már sok csajos programot tudok szervezni vele. Most ismét kismama vagyok és örülnék még egy kislánynak. A férjem pedig kifejezetten örülne még egy kis csajnak.
2010. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod :)

Sokszor az ember - mindamellett, hogy örül annak ami megadatott - veszteségként is megéli, amikor megtudja a baba nemét. Kettős érzés: örülsz, hogy lány, de akkor fiú biztos nem lesz. Nem tudom, hogy ez mennyire érthető :D

Ha fiú lenne, akkor pedig örülnél, hogy fiú, de szomorú lennél, hogy most nem lesz lányod.

2010. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen-igen, utolsó válaszoló, valami ilyesmi... Hogy amíg nem tudtuk a nemét, addig még bármi lehetett, most meg már lány lesz, és ez egy eldöntött dolog. Mintha a lehetőségek fele kizárult volna :)
2010. júl. 3. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Én viszont abba haltam volna bele, ha fiú lesz.


Anyám helyettem is fiút akart, egész életemben szekált, nem tudott belenyugodni, hogy lánya is lett.

Persze van kisfia is, na azt imádja.


Mondja már meg valami mi a jó egy fiúban?

Kamaszként szemtelen, nőkön jár az esze, és amúgy új életet kezd egy nővel akibe beleszeret.

Az édes jó anyját meg elhagyja. Mi a jó a fiúban?

2010. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan! Te jobban megfogalmaztad :)


Az az érdekes, hogy nálunk az első fiúnál totál ugyanezt éreztem, de amikor kiderült, hogy a 2. is fiú, akkor pedig örültem, pedig akkor már végleg eldőlt, hogy nem lesz lányom :( A fene sem érti ezt :D

2010. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy új életet kezd egy másik nővel? te az anyja vagy nem a nője, ennyire betegesen féltékenynek nemkell lenni, és a lányod is el fog hagyni egy pasiért
2010. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Szerintem ne azzal foglalkozz,hogy kisfiú-e vagy kislány,hanem azzal,hogy egészséges legyen,ez a legfontosabb.
2010. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kislányt szerettem volna...párom is...aztán kiderült, hogy fiú. Nem tudom elmondani mennyire dühös voltam, kiborultam, nem kell fiú stb. Nevet se tudtam neki választani....de mióta megszületett IMÁDOM és már azon gondolkozom milyen jó lenne ha második is kisfiú lenne...már a nevét is kitaláltam! :D Meg lehet szeretni mindkettőt!
2010. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!