Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha negatív?...

Lehetek terhes ha negatív? Volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Mindig pontos a mensim

Most először próbálkoztunk babával

3 napja késik de negatív

Gyanús h késik mert nem szokott es eddig nem próbálkoztunk soha

Nagyjából az utolsó méheim után 1 héttel voltunk utoljára együtt ami az ovulaciom előtt 1 héttel volt ha pontos az ovum

Másnak volt már ilyen?

Vannak tüneteim de inkább ilyen mindjárt megjön tünetem van 4 napja


2019. márc. 21. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak a stressz miatt késik.
2019. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első pár próbálkozós hónap önmagában is megzavarhatja a ciklust, nekem is késett, mégsem voltam terhes.

De nálad még az is megtörténhet, hogy később fogant. Ha továbbra se jön meg, tesztelj újra 2 nap múlva

2019. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom kb 2 héttel középidő után fogant, a tesztek is ennek megfelelően lettek pozitívak. 😊 Van ilyen, de ritka.
2019. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom milyen tesztet használtál, próbálj ki egy predictort, az biztos kimutatja, ha van baba!
2019. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam anno az első 6 hétben egyik teszt sem mutatta ki, tudom furcsa de tényleg így volt. Vettem mindent félét (tényleg nagyon sok fajtát és persze mindenből 2-t) :D tudtam hogy várandós vagyok hiszen nem jött meg, a mellem begyulladt (épp ahogy anno anyukámnak).

Elmentem az orvosomhoz és ő állapította meg hogy tényleg megfogant a pici :) 7 hetesen vettem még1x egy tesztet, akkor már pozitívat mutatott :)

2019. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hét késés után lett pozitív.
2019. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!